Komolyan mindenki minden etetés után fertőtleníteni szokta az üvegeket?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt pár kérdést, és valahol feltűnt? Tényleg?
2014. júl. 9. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam h este mikros sterizilazoval csinalom.vettunk annyi uveget h eleg egesz napra.etetes utan elmosom ha van idom ha nincs akk kilotykolom.de ha ugy van h nincs eleg uveg akkor csak kimosom.de azert95 szazalekban sterilizalom is.mam uvegeket hasznalunk igy nem egy bonyolult muvelet.meleg van nyar van,jobb a biztonsag...4hos.
2014. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy. Az elején még esténként sterilizáltam, pár hetes korától pedig heti egyszer-kétszer, utána pedig, mikor eszembe jutott. 2 éves elmúlt a fiam, valahogy azért túlélte, hogy nem sterilizáltam állandóan :)
2014. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
néhány hónapos koráig minden etetés után, utána sokkal ritkábban, majd maradt a sima mosogatás
2014. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 1-2 hónapos koráig hetente egyszer... utána ha meg épp eszembe jutott... most 5 hónapos nincs baja... minden etetés után elmosom forró vízben külön szivaccsal, kefével!
2014. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Én eleve nem vettem annyi üveget, mert feleslegesnek találtam. Nem tart semmeddig elmosni. Nekem is mikrós sterilizáló van, 4 üveggel együtt volt az indulószett, ezzel azóta is teljesen jól elvagyunk.

Köszi még egyszer, mindenkinek ment a zöld kéz!

2014. júl. 10. 13:24
 16/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem szabad....apró hajszál repedések lesznek, amibe beleül a baci. Fertőtlenítse az minden kaja után, aki piszkos...ha a te családod tiszta, akkor elég a forró vízben való elmosás és kb 2 hetente fertőtleníteni.
2014. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
3db cumisüvegünk van, a vizeset nem szoktam (2-3naponta csak )de a tápszereset minden este bodobom a mikros sterilizáloba. Evés után elmosogatom külön edénykében a mi mosogatoszerünkkel jol elöblitem és ennyi. Mostanaban volt rá példa hogy nem minden este sterileztem. Újszülött korátol igy van.
2014. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!