Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerhez forralt víz meddig...

Tápszerhez forralt víz meddig áll el?

Figyelt kérdés
Csak pótlásként adok tápszert,és azt sem mind alkalommal. kiszámíthatatlan mikor kell, és mikor nem. Csinálhatom azt hogy reggel felforralok x mennyiséget és ha napközben kell akkor csak rálangyosítok? Hogy ha mégis kell neki, ne kelljen annyit várnia, míg forralom és lehűtöm...
2014. aug. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen csinálhatod :) én fiam is tápszeres én is reggel felforralom neki az egész napi adagot és csak melegítem :)
2014. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Én ugyan csak inni adom neki a vizet, de reggel felforralom, és napközben azt kapja.

2014. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze, én is így csináltam.
2014. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és addig miben tárolod? jó ha abban a lábasban amibe forralom? bocsi,még nagyon kezdő vagyok :D
2014. aug. 13. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként létezik erre a problémára egy szuper eszköz. Úgy hívják Cool Twister. Felforralod a vizet, átcsorgatod rajta (egész 1 percet vesz igénybe) és pont a megfelelő hőmérsékleten jön ki belőle.

Mi sokat használtuk, és így nem kell gondolkozni, hogy mióta áll ott a forralt víz.


A másik lehetőség, hogy beállítod a forralt vizet rögtön az üvegmelegítőbe, és akkor melegítgetni sem kell, csak előkapod és beleszórod a port.

2014. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Én egy üvegkancsóban tároltam. Rátettem a fedelét, amikor kellett öntöttem belőle. Sokáig csináltam így, soha semmi gond nem volt.
2014. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a vízforralóban hagyom... onnét öntöm mindig.. szóval a lábos is jó amiben melegíted :) '1'
2014. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia Én a felforralt vizet megvárom míg lehül a megfelelő hőmérsékletre és utána termoszban tárolom így ha valahova megyünk, akkor sincs az h na most h melegítem meg, nekünk bevált, van kissebb is nagyobb is, és attól függően h hova megyünk és mennyi időre, úgy rakok, be vizet, ha netán véletlen elfogyna, akkor ásványvizet bárhol lehet venni, és akár egy kávézoban vagy étteremben is megengedik, h felforrald a vizet, és már meg is van oldva.Bár a nagy termosz igen csak elég akár egy napra is. :)
2014. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!