Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyit eszik a 7 hetes baba?

Mennyit eszik a 7 hetes baba?

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hetes, most 5 kg felett van a súlya. 120-130 ml-t szoktam neki adni. Anyatejet ill. tapszert is kap. De ugy veszem eszre, h megenne tobbet is. Normalis ez?

Éjjel is felkel 2x is enni. Azert mert nem lakik jol?


2015. febr. 2. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
7hetesen még normális,hogy kel éjszaka :-) az meg nem baj,ha többet eszik,mi se ugyanannyit eszünk. az én lányom 1hetesen megevett 90-100-at (3700-el született mondjuk) azért persze nem végig így nőtt az étvágya,lelassult most 5 hós lesz kb 150-160 amit eszik.
2015. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak most hatalmasat nőtt az étvágya.

Anyatejes és tápszeres. ( nagyon kevés a tejem,de az utolsó cseppig adom neki) :)

Eddig elég volt a 90-100 ml.

Kb 3-4 napja 150-160 ml eszik. De mondjuk mindig nagy evőgép volt, az első naptól :) Pedig nem született nagy súllyal. (2950 gramm) aZT olvastam valahol,hogy 2,6,és 12 hetesen van növekedési ugrás. (Elnézést ha rosszul tudom,így emlékszem) :)

Én annyit adok neki amennyit kér a kicsike.. Ha már nem esik jól neki vagy nem éhes egyszerűen a cumisüveget kilöki a nyelvével és be kaja kómál:D Ez van hogy 90 ml után megtörténik, de van hogy 150 ml után :)

Ja és az én babám még csak most pénteken lesz 7 hetes :)

2015. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem írni,hogy eddig 2× kelt. Éjjel 2kor és 5-6 fele.


Már 3-4 napja mióta többet adok neki/többet eszik egyszer sem kell fel éjjel:) Ma is pl negyed 9kor ébredt,mosolyogva,gőgicsélve:)

2015. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!