Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális ha tápszeres baba...

Normális ha tápszeres baba (15hetes) négynaponta kakil? (nem székrekedéses, nem kemény)

Figyelt kérdés
A kislányom 3,5 hónapos. Tápszeres (Nestogen 1).MIndenütt azt olvastam, hogy a tápszeres babáknak naponta kellene kakilniuk, vagy legalább kétnaponta. Nálunk ez nem így van. Jobb esetben háromnaponta kakil (egyáltalán nem keményet, sárgás mustáros színűt). Mostanában adok neki egy laktulóz alapú szirupot, egy kicsit segített az elején, de most már csak háromnaponta kakil ezzel a gyógyszerrel is. Megpróbáltam csökkenteni az adagját, hogy ne szokjon hozzá. Igy a negyedik nap reggelére kakilt. Egyébként hízik szépen, pont amennyit kell és nem "panaszkodik" hasfájásra, a harmadik napon kezd csak el erőlködni. Nem tudom ez mennyire kóros.

2015. febr. 19. 17:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, kb. egy hete váltottam Hipp-re, azóta teljesen rendbejött a pocak.
2015. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!