Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Utazáskor hogy csináljátok a...

Utazáskor hogy csináljátok a tápszert?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a legjobb:

- e-őre megcsinálom és megmelegítem valahol?

- babavízből csinálom forralás nélkül de kicsit megmelegítve frissen?

- egyéb ötlet..?

Ti hogy szoktátok?

Vizet forralni nem lesz lehetőségem, de melegítésre talán igen.


2015. febr. 22. 17:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*előre
2015. febr. 22. 17:09
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Milyen hosszú útra mész? Termoszba forró vizet tennék külön a tápszert és frissen keverném ki. Ez csak ötlet szerencsére nálunk nem kell a tápszer. De tuti így csinálnám.
2015. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Milyen hosszú útra mentek? megálltok közben ahol lehetne melegíteni?

én úgy csináltam mikor gyakran evett hogy nagyon melegen elkészítettem a tápszert és beletettem a termosztáskába. úgy kb 2 óráig nagyon meleg volt. mikor már nem evett olyan gyakorisággal és tudtam hogy lesz hol elészítenem a tápszert, akkor vittem a vizet meg külön dobozba a megfelelő mennyiségű tápszer, és ott készítettem. a harmadik megoldás mikor a forró vizet tettem a cumisüvegbe, külön kisdobozba a tápszert, ezt a termosztáskába és amikor kellet elkészítettem. én így csináltam.

2015. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha 2-3 órán belül kell, akkor készre csinálom és a helyszínen melegítem. (Pl babaúszás utánra)


Ha hosszabb idő, akkor két cumisüveget viszek: az egyikben a por van, a másikban megfelelő mennyiségű víz. A vizet melegítem, bele a por és kész.

2015. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Víz kimérve a cumisüvegébe (én babavizet használok), tápszer tápszeradagolóba vagy bármilyen zárható pohárba (pl. Avent). Vizet melegíteni ha tudsz, akkor csak bele kell szórni a port. Bennzinkúton mindig szívesen megmelegítették.
2015. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
En mindig termoszt vittem plusz külön tapszertartoba tapszert.
2015. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
én mindig vittem magammal forró vizet termoszban, olyan babavizet amit nem kell forralni és tápszert adagolóban. így bárhol, bármilyen hosszú úton tökéletesen friss tápit tudtam adni a kislánymonak. ( vízből is van kisebb kiszerelés és a termoszból is van kicsi, így nem kell egy puttonyt vinni csak a tápszerkészítéshez)
2015. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi eleinte úgy csináltuk hogy mielőtt elmentünk pl nagy bevásárolni akkor itthon evett, akkor 3-4órát kibírt, de azért vittünk készen tápszert és valahol megmelegítem. de most vettem fél literes termoszt abba minimum két adag tápszerhez víz belefér és máris jobb. tehát ezentúl így csinálom, termosz+két cumisüveg+tápszer. és akár hol ki lehet keverni.
2015. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én tuti nem melegítettném benzinkúton, meg mc donaldsban vagy hasonló, mert mikrózás ellenes vagyok lábasba meg tuti nem fogják beleállítani.

marad a termosz

hosszabb utakra meg kell valami szivargyújtóba dugható melegítő, vagy más megoldás

2015. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cumisüveg melegentartóban a vizek kimérve, a tápszer adagok szintén kimérve tápszertartókba.
2015. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!