Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2,5 hónapos tápszeres babának...

2,5 hónapos tápszeres babának mit adtok inni? Milyen teát szabad adni? Vagy csak vizet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én édes kömény, hársfa, és csipkebogyó teát adtam!
2015. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én picit idősebbnek 3 hó körül egy napig áztatott csipkét adtam, hígítva, pici cukorral, mert nagyon savanyú illetev kamillát cukorral, de azt csak a "hashajtás" miatt. AMúgy ha megissza az éppen langyos sima vizet is (hideget nem itta meg a fiam pl.), az teljesen jó neki.
2015. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a tápszer mellé semmit nem adtam inni.
2015. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mecsek baby teát adtam neki, nem sokat úgy egy üveggel egész napra beosztva!

Mind 3 gyermekemnek adtam ennyi idősen!!szép napot

2015. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom vagy fél éves koráig nem ivott a tápszer mellé semmit. Nagyon bukós volt, ha plusz folyadékot ivott, visszajött a tápszer is még a következő etetés előtt is. AR tápszert kapott, teljesen rendszeres volt a széklete, nem volt hasfájós. Kb. fél évesen kezdett el vizet inni. Azóta is csak az megy.
2015. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a hozzátápláláskor adtam neki vizet, hígított 100%-os gyümölcslevet inni, kb 5 hónapos kora körül, előtte csak tápszert kapott. Ám szerintem is a forralt, vagy babavíz, vagy amit előttem írtak, bébiteák, csipke stb, hígítva alkalmas itatásra. Ha nyári baba lett volna a kislányom, nagy melegben biztos adtam volna plusz folyadékot a tápszer mellett a nagy melegben.
2015. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nem igényelte. Próbáltam vizet, teát is.
2015. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2,5hónapos a babám.. a teát,és a vizet is fintorogva issza egy másodpercig,aztán kifolyik a száján :D

ő inkább 4óránként éhes,mint 3.. ha nagyon nem tudom mibaja van,akkor adok neki forralt vizet,és iszik belőle 5ml-t.. akkor tényleg szomjas :)

2015. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vizet adok neki, de csak este fogadja el, azért többször kínálom. 4 hónapos.
2015. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!