Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha tápszeres lett a babám,...

Ha tápszeres lett a babám, akkor mibe csepegtessem a D vitamint?

Figyelt kérdés
A D vitamint a védőnő azt mondta, hogy egy kiskanál tejbe csöpögtessem. Ez eddig megoldható volt, de most hogy majdnem 3 hónapos a babám elapadt a tejem. A tápszert elfogadta, szépen eszi, de nem tudom, hogy most a D vitamint mibe rakja. Még 1-2 csepp tejet eddig ki tudtam facsarni magamból, de mit csináljak, ha már ennyi se lesz?
2015. ápr. 10. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy teheted a tápszerbe is. De akár rögtön a szájába is cseppentheted. Megkóstoltam, teljesen íztelen.
2015. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiskanállal a szájába egyenesen. Cumisüvegbe, pohárba ne tedd, mert a D vitamin olajos és a folyadék tetejéről ahogy megdöntöd az üveget/poharat, az olaj szépen felkúszik az üveg/pohár falára és nem jut be a baba szervezetébe. Minden zsírban oldódó vitaminra igaz ez.
2015. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a szájába csepegtetem mindkét gyerekemnek.
2015. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ditta323 ***** válasza:
Én kezdetek óta szájába cseppente. Már jó ideje ha meglátja az üveget nyitja a kis száját :) 7 hós
2015. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wiky93 ***** válasza:
Én is a kezdetek óta a szájába csepegtetem..:)
2015. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyem valamiert mar nem nyitja a szajat. En a cumijara cseppentem es beadom a szajaba 😊
2015. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én simán a szájába csepegtettem, nem adtam tápszerbe.
2015. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szájába csepegtetem a kezdetektol fogva.
2015. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerinted a tápszer mi a vihar ha nem tej? csináld meg a tápszert, a cumisüvegből is ki tudsz cseppenteni a kanálra tejet (tápszert)... de jobb egyből a szájába mert olajos, rátapad mindenre és kevesebb kerül a szájába
2015. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!