Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 11 hónapost felébresszek, ha...

11 hónapost felébresszek, ha nem kelt fel fürdéshez, vacsihoz?

Figyelt kérdés

újabban nem alszik el,ha lent vagyunk babkocsiban, mert kíváncsi,ülni akar és nézelődni.

mostanában gondolkodtam el, hogy váltani kellene,nem alvásidőben levinni mint korábban.

ez a 2. eset, hogy du nem aludt szinte semmit, mert lennt voltunk, így kb este 6 óta alszik itthon.be szokta pótolni a kimaradt alvásokat ez is ennek köszönhető, hogy nem bírtam ma megfürdetni.


17:30 körül evett utoljára, nem szokott hamarabb felébredni, minden esetben ha korán feküdt le, ha későn, akkor is 7 kor ébred reggel.


a vacsorája még az esti tápszer, nem főtt étel, azt olyan 13 körül kap


2015. ápr. 15. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én nem ébreszteném fel. Tapasztalatból mondom, 4 gyerekem van. Ha kimarad a mai fürdés, nem lesz baja. Esetleg, ha kicsit megébred, add neki oda az esti tápot, hátha megissza félálomban. Gondolom, cumisüvegből kapja.
2015. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem kelteném fel, valószínűleg éppen átalakulóban van az alvási ritmusa, eggyel kevesebbet fog aludni napközben, este pedig korábban megy aludni (vagy reggel kicsit tovább húzza a lóbőrt).
2015. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pont ezt nem tudom, hogy melegítsem, bekeverjem, mert elvileg azonnal felhasználandó, vagy hogy, vagy addig tartsam melegen, hátha megébred?
2015. ápr. 15. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
most mar hagyjad maskor meg intezd ugy hogy este 6 utan mar ne aludjon. ekkora babanak mar kell a napirend, hidd el o is kiegyensulyozottabb lesz a fix idopontoktol, de akkor ahhoz tartsd is magatokat.
2015. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem annyira kicsi, nem 2-3 hónapos, semmi baja nem lesz a tápszernek, ha 1-2 órát áll. Ha nem eszi meg, nem tudod reggelig eltenni a hűtőbe? Vagy az már sok lenne?
2015. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem keverném be, lehet, hogy reggelig aludni fog.
2015. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, valszeg reggelig fog aludni


nappali 2 alvása van még, illetve lenne.


próbálok rendszert tartani

2015. ápr. 15. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a vizet kimérem a cumisüvegbe, ennyivel kevesebb lépés kell, ha ébredne. Ha felkel, akkor fél perc alatt kész a tápszer melegítéssel együtt.
2015. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kipróbáltram csináltam 30 ml-t megébresztettem, elkezdte inni, de elaludt rajta, nem itta meg.

szóval kimaradt a vacsora

2015. ápr. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!