Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 8 hetes babámmal hogy kedvelte...

8 hetes babámmal hogy kedveltethetném meg a vizet?

Figyelt kérdés
Tápszeres, és jó lenne ha egy kis + folyadékot is hajlandó enne meginni, de a sima vizet és a teát kiköpi.... Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm :)

2015. máj. 15. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

fokozatosság!

minden új dologban ez számít.

én babám sem szerette, nem is erőltettem, de ugyanakkor mindig és mindig megkínáltam(főleg étkezések előtt, küzben, után, "előírás" is)

eleinte ment egy-egy korty

később rájött hogy mennyire jól esik neki :), főleg sós után(pl puffasztott rizst ha rágcsált, v étkezéseknél)


ha nem hozzátáplált olyan hűde nagyon még nem fontos, vannak táblázatok a neten, fél éves kortól 1 éves korig NAPI egy-két deci víz bőven elég :)(hacsaknem lázas beteg..)

sajna most nem találom, pedig ki akartam ár menteni magamnak

úgy rémlik egy éves kortól viszont már napi 6 dl víz kell

2015. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt van egy táblázat

[link]


6-12 hónap 1 dl


(amúgy a tápszer java része meg víz...)

2015. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kéri, ne erőltesd, hiába tápszeres, nem szükséges a plusz folyadék. Majd elég lesz akkor, ha hozzátáplálod, lehet, hogy akkor már jól is fog esni neki, és könnyebben elfogadja.
2015. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!