Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj van a babammal, vagy o ilyen?

Baj van a babammal, vagy o ilyen?

Figyelt kérdés
Babam ha nem ebresztenem, valoszinuleg aludna 6-7 orat is eves nelkul. En ebresztem minden negy oraban, kinlodok felebreszteni, nyuzom, oltoztetem, vetkeztetem, beszelek hozza, simizem, de nagyon szunyokas... Mikor latom, hogy eber elegge ahoz, hogy ne aludjon el harom huzas utan, cicire teszem, szopizik, de megunja, es bealszik kb 15 perc mulva. Tejem van sok, 5 nap alatt 650 ml tettem a fagyasztoba s nem maradt ehen a pici egyszer sem... De aggaszt, hogy ennyit alszik... Normalis ez? Soha nem sir... Furodni nem szeret, de akkor sem sir, inkabb csak kenyeskedik... 8 napos fiu... A korhazban semmit nem aludtam az alvo gyermek mellett, mert nem tunt normalisnak, hogy ennyit alszik... De mindent rendben talaltak nala... Egyszer kel ejjel, akkor is eszik, kicserelem a pelust, es alszik tovabb... Mintha nem lenne kisbaba a lakasban... Lehet valami jelzes a tulzott nyugalom? Csaszarral szultem.

2015. márc. 31. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is engedd meg, hogy gratuláljak a kisfiadnak. Egy 8 napos baba még legtöbbször szunyókál. Várd csak meg ha nagyobb lesz akkor majd zengeni fog a ház. Ha éhes biztos vagyok benne, hogy nem marad csendben.

Az én kisfiam is lusti volt, de orvos tanácsára akkor etettem amikor éhes volt. Jelzett is nem kellett attól tartanom. De még csak 8 napos a kisfiad :)

Nagyon jó, hogy sok a tejed. Jól csinálod, hogy lefagyasztod!


Minden jót!

2015. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

8 napos babától nem kéne azt várni, hogy ébren legyen...

nem véletlenül mondják, hogy ha minden ok, akkor eszik-alszik egy kisbaba. na te most épp ezen akadsz ki :D

ha nem sárga akkor teljesen normális, hisz egy kisbaba akár napi 21-22 órát is alszik :D

na majd ha jön a hasfájás, hidd el visszasírod ezt a pár napot ;)

2015. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, vicces lesz ezt a kérdést visszaolvasnod pár hónap múlva :).

Az elején esznek, alszanak, több dolga nincs is, ne aggódj, fel fog tűnni a baba a lakásban :D.

2015. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem napok kérdése és 180 fok fordulat :)


első héten még a születés fáradalmait heverik ki, utána kezdődik, azt sem tudja hol van, egyre jobban lát így az új infóktl megint riadozik, jön a felfedezés korszaka :)

2015. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyit semmiképp nem szabad egyben aludnia, jól teszed, ha ébreszted. Az enyémek besárgultak, így egy darabig ébresztettem őket. Tuti nem ez a gond?
2015. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igaza van utolsónak max 4 óra múlva ébreszteni kell
2015. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én örültem volna, ha a fiam ilyen!! :))))

Még éjjel is szopizott 2-3 óránként. Meg sokat sírt, a fürdést végigordította... már a kórházban is sokat sírt. Napközben is csak akkor aludt, ha felvettem.

Szerintem inkább örülj neki! Nem hinném, hogy baja van, inkább ez a normális.

2015. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Harom naposan sargult be, meg mindig sarga egy picit, de miota kibujt belolem egy szundimano... Egy kislany orditott mellette, o csak aludt... Megvizsgaltak a hallasat, az rendben volt(azota is tapasztaltam, hogy hall). Van egy kislanyom, o negy eves... o is nyugodt baba volt, de a fiam az tultesz mindenen... Mivel az evesbe mindig bealszik, felek, hogy nem eszik eleget... Felebreszteni eves utan keptelenseg...
2015. ápr. 1. 06:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg az 5 kg-ot el nem éri, feltétlenül keltegesd 4 óránként. A sárgaságtól is aluszékony, illetve ha sokáig nem eszik a vércukra is leesik...
2015. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több hét kell, mire lemegy a sárgaság, úgyhogy keltegesd, nehogy baj legyen. Ha bealszik szopi közben, birizgáld a fülre tövénél, hogy felébredjen és egyen tovább. Érdemes lenne a szopik után mérni, hogy mennyit eszik, okosabb leszel akkor.
2015. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!