Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lehet felesben adni a milumil...

Ciculi23 kérdése:

Lehet felesben adni a milumil 1 optimát a milumil ar tápszerrel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért is? Miért nem csak egy félét adsz?
2015. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha azért, mert szorulása van az ar tápszertől, de kellene a bukás miatt, szerintem nyugodtan próbáld ki felesben. Ha így is bennmarad, de nem fogja meg annyira, akkor ok.

Mi legalábbis így jártunk vele, alig bírt tőle kakilni. Ráadásul a cumisüveget is állandóan eltömítette.

2015. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sokat bukik és vettem neki ar tápszert de viszont szorulása van tőle ezért az optimából akartam hozzá keverni mivel van egy jó pár dobozzal itthon kicsit sokat találtam íratni de csak ugy gondoltam a felesben adást hogy ha 120 ml iszik a lányom akkor 60 ml sima és 60 ml ar tápszer
2015. máj. 25. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

A kislányom Milumil Ha 1 Optimát evett...

semmivel nem lehetett neki megszűntetni a szorulást, hasfájást, zöld iszonyatbüdös kakit.

Mi tápszert váltottunk.

Most a Nestle Laktoherbet eszi. Se bukás, se szorulás...

Rengeteg féle van a piacon...inkább próbáljatok ki másfélét.

2015. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ar tápszerben sűrítő van, ez akadályozza meg a bukást, de ez okozza a szorulást is. Ez hagyományos tápszerben nem nagyon van.

Egyébként nekünk még az segített a sok és nagy mennyiségű bukáson, hogy evés után tovább függőlegesen tartottam a lányomat ( ülve, kicsit hátradőlve a mellkasomon, volt, hogy itt aludt el), néha 20 percig is. A gyerekorvos ajánlotta, valamelyest segített.

2015. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek ami van azt elhasználjuk aztán meglátjuk meg kiprobálom amiket irtatok
2015. máj. 25. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2015. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!