Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mindenkepp csak hipoallergen...

Mindenkepp csak hipoallergen tapszer adhato egy ket honapos babanak?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatrol a masikra keves lett a tejem. Ketsegbeesesemben szaladtam a gyogyszertarba es elmondtam mi a bajom. Tobbszor megkerdeztem biztos adhato e a babamnak az a tapszer amit adott(milumil 0+) . Azt mondtak igen. Sajnos kellett is adnom neki. Semmi baja nem volt tole. Mire a dokihoz jutottunk mar haromszor potoltam neki. (Szabadsagon volt) A doki ragaszkodott a hipoallergen beba tapszerhez mert h az nem valthat ki allergias reakciot. Kerdesem az h ha a milumil bevalt akkor feltetlen fontos a bebara valtanom meg most melegeben? Vagy maradhatna a milumil?
2015. aug. 14. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiam is beba-val kezdte, nem rossz, de nagyon puffadt tole. En is milumilt vettem kiprobalni egy het utan es semmi baja nem volt. 14hos koraig milumil tapszert kapott, utana tejitalt, de a milumil tejitaltol mar nem volt jo az emesztese, puffadt, sokat kakilt stb. Azota beba es hipp tejitalokat kap, szoval a milumil szerintem tok jo tapszerben, ha megeszi.


Nem kell mindenkeppen HA tapszer sem, de ajanlott biztonsagos, amugy sok baba utalj az izet, rossz. Ha nincs semmi allergias reakcioja ettol a milumiltol, akkor szerintem potolj velel nyugodtan.


2-3 honap kornyeken amugy en is vettem DM-es babylove legeslegelso tapszert, mert nyaraltunk es az jott szembe. Az, amiben nincs szenhidrat csak a tejcukorbol. Az mar nem HA volt es hol ezt kapta, hol a Milumil HA-t, igy valtottuk le vegul a hipoallergen tapszert is.

2015. aug. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tobbnyire anyatejes volt az en fiam is a potlas mellett 4-5 honapos koraig, ez lemaradt.
2015. aug. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2015. aug. 14. 05:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Pici korban ajánlott HA-s tápszert használni, az orvosok mindig azt is írnak. De mint az első válaszoló is írta, rosszabb az íze mint a simának, az én babám nem ette meg. Úgyhogy aztán elmentem vettem sima 1-es tápszert (Beba, de a HA-s is beba volt) és azt meg már elfogadta. Szintén 2 hónapos volt a kislányom. Semmi baja nem volt tőle.

Ha bevált nektek, akkor szerintem nem fontos váltani.

2015. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. aug. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!