Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 21 hónapos kislányom már...

21 hónapos kislányom már megutálta a beba tápot. Mit javasoltok melyik tápszer finomabb a bebánál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem kellene tápszert adni.

Miért nem próbálsz meg egy tejitalt?

2015. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt 2 éves és tápszer?durva.
2015. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nem kell neki már tápszer...mindjárt kétéves...
2015. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki francia tejet meg Nestlé juniort de egyik sem ízlett neki.. Doki azt mondta már probalhatok neki bolti tejet 3,5 %osat de azt sem issza meg.. Így hát puding vagy darakása formájában adom neki.. De így viszont nagyon megfogja a hasát.. Ezért gondoltam más fajta termékre.. És igen én is tejitalra gondoltam csak tudnám melyik jó ízű.
2015. szept. 14. 22:53
 5/23 anonim ***** válasza:

Milumilt itta a fiam, szerette.

De csinálhatsz belőle kakaót Maci kávét...

vagy gyümölcsturmixot.

2015. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha eszik sajtot, túrót, joghurtot, tejfölt, húsokat és amiben ilyenek vannak, akkor nem kell erőltetni így is jut a szervezetébe elég. INkább most ezekre álljatok rá jobban. Aztán időközönként kínáld oda a tejet, vagy a tejitalt. Most ráunt ezekre. Az én lányom is ilyen. 2,5 éves nem minden nap iszik tejet de változatos az étkezése és védőnő, gyerekorvos mondta h végképp nem kell aggódni. Azért elég sokáig tápszerezett, semmi baj nem lesz ha most szünetel.
2015. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyébként beba 4est kapott ami 15 hónapos kortól van.. Szóval nem tudom miért "durva" hogy azt kapta..
2015. szept. 14. 23:02
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposom reggel kakaót iszik mióta nem szopik, nagyon szereti. Sima tejként is megissza ha nagyon muszáj, de kakaónak jobban szereti. Sima bolti tej 2,4%-os. Nem tudom mitől jobb a mesterségesen ízesített tejital...
2015. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Az a durva, hogy tehéntejet isznak az emberi faj egyedei, miközben az a bocinak való.

[link]

2015. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Banános ízesítésben? Vagy vaníliásban? Vagy a natúr kakaóval?

Fiam vaníliásat iszik Nesquik-el, meg sima tejet N.-el. Így nem is érzi az ízét.

2015. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!