Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babák anyukái...

Tápszeres babák anyukái megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
1 hetes babám anyatejes étkezéseit tápszerrel kell kiegészítenem. úgy érzem, ezzel rosszat teszek neki és nagyon aggódom, hogy nem olyan tápláló mint az anyatej, éhes marad, nem fog tőle úgy fejlődni.
2015. nov. 15. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tápláló, különben miért forgalmaznák és használná rengeteg ember?

A lányom kezdetektől tápszeres, másfél éves, kicsattan az egészségtől és teljesen normálisan fejlődik.


A tápszer tápanyagtartalma állandó, míg az anyatejé változékony, hol vizesebb, hol sűrűbb - ott kevésbé tudni, hogy éppen mennyire lakatja jól a gyereket.

Tehát táplálási célra a tápszer tökéletesen megfelel.

2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Táplálóbb, mint egy nem megfelelően étkező teje.

Fix összetételű vitaminbomba.

Ami nincs benne, az az anyai immunanyag.


Viszont ha aggályaid vannak, akkor küzdj a tejért.

2015. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
küzdök érte, fejek amennyit tudok és cumisüvegből kapja, de az egészet nem tudom kifejni, vagy nincs elég, nem tudom. a mellem nem fogadja el, csak igen nagy sírás-rívás-ordítozás után.
2015. nov. 15. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs annyi tejed nem tudsz mit csinàlni, inkàbb tàpszert is kapjon mint éhezzen! Az én lànyom is kapott tàpszert màr a kórhàzban is
2015. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
11%
Pedig egészségesebb lenne az anyatejjel való táplálás...
2015. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is anyatejes+tápszeres volt a kezdetektől.Most 1 éves nagyon szép egészséges baba. Úgy fejlődik ahogy kell,semmi hátrányba nincs a táp miatt. Nagyon sok baba kap tápot,emiatt ne érezd magad rosszul.
2015. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem vagy elkesve, nekem 8. het utan lett eleg tejem! Addig ejjel nappal fejtem, szoptatos tea, gorogszenamag, napi 5-6 liter vizet ittam !

Addig, 8 hetig anyatej plusz tapszer. Semmi gondot nem okoz, milliok nonek fel rajta!

De a tejert tenyleg sokaknak meg kell kuzdeni, lehet par hetig is eltart, sok sikert !

2015. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiam és lányom is tápszeres volt, semmi baj nem volt vele.

Szépen fejlődtek, nem is betegesek, a tápszerben is van egy csomó vitamin.

2015. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a barátnőm példáját tudom felhozni. Ő a kezdetektől fogva nem tudott szoptatni. Mindig kérdezgették tőle,hogy szopik a baba és azt mondta, hogy nem akkor fél órás kiselőadást tartottak neki az öregebbek,hogy akkor mit csináljon meg milyen beteg lesz a babája stb. Erre úgy döntött, hogy most már az ilyen embereknek inkább azt mondja hogy igen, szoptat. És azt mondták neki,hogy látszik rajta, mert nagyon szép baba. Hozzá teszem soha nem volt kórházban, nem volt beteg semmi baja nem volt, pedig már 3 éves a csajszi :)
2015. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

én pont fordítva voltam :)

soha nem étkeztem normálisan és pont a tápszerben bíztam(pótlás volt), hogy abban legalább van tápanyag, meg vitamin..


egyedül a növekedési hormon nincs benne(az antitesteken kívül), ami az anyatejben viszont van. hogy ez milyen hátrányt hozhat, arról nem tudok.

2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!