Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Estenkent gyakrabban ker enni...

Estenkent gyakrabban ker enni a 10 hetes babam. Adhatok neki ujbol enni ha csak 1.5-2 ora telt el az utolso etetes ota?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne adhatnál?
2015. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem emeszti meg olyan hamar s nehogy megzavarja a pocijat
2015. dec. 18. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
11 hetes babám különösen délelőtt így eszik másfél-két óránként. Ekkor nem fogad el egyszerre többet. Délután 2,5 óránként egyszerre többet. Én nem gondolom, hogy ez baj lenne. Különben ha az lenne mit csinálnánk? Sírni meg éhezni úgyse hagyjuk hanem megetetjük, ha kéri.
2015. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ker enni mikor ehes. Nyugodtan adj neki,o erzi mire van szuksege:) mi sem eszunk mimdig egyforman!
2015. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 3 óránként etettem, hogy ehhez szokjon a gyomra/szervezete.

Ennyi kell,hogy pihenjen a gyomra, ne legyen mindig megterhelve.

Ha 1.5 óránként eszik kevesebb étel jut a pocakba,hamarabb lesz mindig éhes.

Ha 3 óránként eszik többet eszik késöbb lesz éhes.

Ne éheztessük a babát nyilván,

de fokozatosan húzd el egy picit az időt.

Ha dolgotok van pl:

~ bevásárlás, utazás/tömegközlekedés- meghálálja magát, hisz a baba bírja órákig evés nélkül, nem okoz fejtöréet hol szoptasd meg vagy hol keverj tápszert.

Tehát ismétlem nem az éheztetése a cél, én babám sem éhezett, mert ehhez szokott. :)

2015. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te még megpróbálhatod emelni az adagját, te babád hátha elfogadja és akkor tovább bírja vele. Az én babám nem fogadja el a többet, de lehet a tiéd igen.

3-as


Egyébként éjszaka nem volt változás miután így kezdett el enni? Az enyém azóta eszik így, mióta éjszaka nem kel fel, 11 órát alszik. Így jogos, hogy napközben pótolja be.

2015. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Probaltam emelni, de csak nagyon keveset evett pluszba s ra 1.5 orara mar megint ehes volt.
2015. dec. 19. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak ennyi a tünet?

-Ha igen lehet, hogy másik tápszer kellene, bár nem írtad, hogy mit eszik.

-Ha más is van pl: bukás, csuklás, félrenyelés, szájszag, ívben feszül, sokat sír, lehet csendes reflux is, arra Nutrion sűrítő a tápiba és Nux Vomica homeó bogyó vált be nekünk. Az enyém 7 hetesen kezdte és napról napra rosszabb lett. Az etetési rend totál felborult és kiszámíthatatlan lett.

2015. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!