Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil vagy Beba tápszer?...

Milumil vagy Beba tápszer? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

6 hónap után sajnos tápszereznem kell a babámat. Milumilt írt fel neki a doki (AR Optima). Viszont számomra gusztustalan! ( bocsánat,ha valakit megbántok ezzel,nem ez a szándékom!) Az állaga még hagyján,de a szaga (szándékosan nem illatot írtam!) az valami hányinger keltő szerintem! Fogalmam sincs,hogy milyen lehet a többi,de már több ismerősömtől hallottam,hogy a Beba az tök jó. Konkrétan Beba Pro 2-est ajánlottak többen is. Vélemény? Jobb valamivel vagy nincs különbség tápszer és tápszer között?

Ja és lehetőleg olyat szeretnék amitől nem fog felfújódni a gyerekem feje 3x-os méretűre!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 23. 11:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

4-500,- 2 napra? Hű, az egy vagyon, komolyan!


Egy doboz tápszer nálunk 3 napra volt elég, amikor ennyi idős volt és dobozonként 3000-t fizettem érte tb támogatással.

De az AR is csak 5 napra lett volna elég. 1200,- 5 napra, azaz a 400 Ft-os tejed olcsóbb.


De mindegy is. Aki az 50 évvel ezelőtti táplálkozástudomány elvei alapján akar nevelni, mert túl sötét ahhoz, hogy utánanézzen, hogy a mai tápszerek "mit tudnak", annak hiába írom.

2016. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:D Igazad van inkább ne menjünk bele...butákkal nem érdemes vitatkozni...

Amúgy meg lehet, hogy a Te Anyukád is pont a régi irányelvek alapján etetett Téged, de ha egy ilyen ostoba ember lett belőle,akkor valóban inkább a tápszert választom!

2016. jan. 23. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!