Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres a babám, hogyan...

Tápszeres a babám, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
10 napos a kisbabám, és eü okokból nem tudom szoptatni. Jelenleg a Milumil HA Startot kapja, de viszont szerintem sokat bukik tőle. Úgy veszem észre, hogy közvetlenül evés után ritkábban, de viszont fél óra múlva bukja vissza inkább. Majd pár perc elteltével sír ,tátog és tömi a kezét a szàjába és szopizza. Most olyan 40-50 miliket eszik 2-3 óránként. De félek, hogy ha visszabukja, és újra etetem, akkor újra visszabukja, és így tovább, mit tegyek?
2016. jan. 24. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdi a bukogatást próbáld büfiztetni mert pl az én babámnál hiába büfiztetem evés után 20 percig ahogy ajánlják, csak egy büfi jön. De később is tud kialakulni így amint bukik felveszem és gyakran tényleg jön egy. Viszont azt írják evés után kb egy óráig jó függőlegesen tartani a babát, hogy ne tudjon bukni, sokaknak bejöhet, az enyém 2 óra elteltével is bukik szóval nála pont nem. Ha továbbra is bukik szólj a gyerekorvosnak és ír fel AR tápszert, ami sűrűbb de sajnos nem biztos, hogy be fog válni. Az enyém ugyanúgy bukik tőle is, lehet kapni sűrítőt is, attól viszont nem bukik olyan rengeteget. Mi ultrahangon is voltunk már.

De ha nagyon sokat bukik akkor lehet ultrahang lesz az első, jobb még hétfőn orvoshoz menni vele.

2016. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, énis próbálom büfiztetni, de nem mindig sikerül, általában evés után elalszik, és álmában bukik, vagy amikor 3 óra múlva felébred, és felemelem, akkor folyik ki a kaja... Hétfőn mindenképpen felhívom az orvost, csak most meg aggódok itt szegényért.
2016. jan. 24. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha egy büfi se sikerül akkor főleg bennevan. Emeld meg a kiságyat hátha az is ér valamit. (Ne csak a matracot)
2016. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Borababa válasza:
Már biztos beszéltél az orvossal, küzdöttem én is ilyen problémával de amióta a Beba HA Sensitivet adom neki, azóta megszűnt a bukás!
2016. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!