Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Tápszeres kérdés! A...

S. O. S.! Tápszeres kérdés! A babám nem hajlandó megenni, és arra gondoltam, hogy mi lenne ha a gyümölcsébe, és a főzelékébe belekeverném. Na de hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Rendesen azt a mennyiséget,amit megkéne,hogy egyen reggel és este,azt osszam el a két szilárd táplálékban,és így akkor meglenne a tejalapú kajája is?

Na és aki esetleg így adja,hogy keveri el a kajában?

Könnyen ellehet keverni? Nem lesz csomós? Vagy hogy!


Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!


(Bocsi az s.o.s.-ért,de nemsokára felkel a kislányom,és kéne csinálnom neki majd a gyümijét...!)


2010. ápr. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Habverővel belebírod szépen keverni.
2010. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan tedd bele, és úgy keverd. Első voltam.
2010. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ebben a helyzetben voltam és vagyok is,és ugy ahogy irta az elsö,szépen lassan fokozatosan keverd bele,igy nekem is megeszi a fiam,reggel és este is,és pluszba még kap egyszer tejpépet is,nekünk igy javasolta a dokija,és igy megvan neki a napi tejmennyisége!

2010. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Óóóóóóóóó...Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségeteket!

Annak meg külön örülök,hogy nem gondoltam ki hülyeséget,és még egy doki is így ajánlotta! :)


Még egyszer nagyon köszönöm!!!!!

Millió puszi!!! De örülök.....! Már csak megkell,hogy majd egy így...:) :) :)


Köszi,köszi,köszi!!!! :D

2010. ápr. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!