Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nagyon jó evő baba mikor állt...

Nagyon jó evő baba mikor állt meg a Hízásban? 2 hónapos.

Figyelt kérdés
3 kilóval született, és már 5 kiló felett jár. Kicsit aggódom, mert elvileg fél éves korára kell megduplazni a súlyt, és neki már addig csak egy kiloja van. Tudom hogy az sem szentírás, de tápos babát könnyebb tuletetni. A védőnő szerint eddig még ok, de ne menjen feljebb. Mondjuk ezt nem tudom befolyásolni, nem eheztethetek egy ekkora babát. Az oltás óta kevesebbet eszik ugyan. Mik a tapasztalatok? Korababa egyébként, 8 hónapra született.
2016. jan. 30. 07:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Azt akarod írni hogy fogyókúráztatni akarod?? Miért tápoztatod? Tele tömni egészségtelen tartós valamivel , na ez a nagy baj. Sose lesz egészséges!
2016. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Rakj ugyanannyi vizet, és egy kanállal kevesebb tápot neki.
2016. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Úristen milyen válaszok ezek! Első! Idézek magamtól "nem eheztethetek egy ekkora babát. " tehát fogyozni nem fog, ha ebből nem értetted volna! Miért kap tápot? Talán mert nem tudok szoptatni? Szted miérta ttápszeres kategóriában van a kérdés? Jártam már a szoptatás kategóriában is két hónapja, de ott sem lettem okosabb.

Kettes: tudtommal a tápszert csak úgy lehet keverni, ahogy a dobozon van. És ha így próbálkoznék az bizony fogyokura lenne.

2016. jan. 30. 08:16
 4/17 A kérdező kommentje:

"Tele tömni egészségtelen tartós valamivel , na ez a nagy baj. Sose lesz egészséges!"

TE egyáltalán mit keresel a tápszeres kérdések közt? Ha szted a tápszer egy egészségtelen szemét miért nem a szopis körben osztod az észt ? Túl vagyok az ilyen szoptatás nácik véleményén, különben sem erről szól a kérdésem. .

2016. jan. 30. 08:21
 5/17 anonim ***** válasza:
fiam is igy volt,de 2 hósan lelassult a hízása olyannyira h 1 évesen se volt duplája a születési sulyának.de nem baj ha hízik,majd ha elkezd mozogni jobban,ez ugy is lelassul.
2016. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szia! Ne aggódj ezen. Az én kisfiam is sokat evett (szintén tápszeres), havi 80-90 dkg-ot hízott. Mikor elkezdett mászni ez jó alaposan lecsökkent. :)
2016. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia. Lanyom is első perctől jo evő, 3900grammal született.

Hat hónaposan 9 kilo volt, és mai napig, most egy éves imád enni, de éreztetni nem fogom. Most 13.5 kg.

Persze magas is nagyon..90 centi

2016. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,le fog lassulni.Az én kislányom at 3180-al hoztuk haza a kórhàzból.1 hós státuszon 4270 volt,2 hósan 5050.Most töltötte az 1 évet és 8500.Tehát meg sem triplàzta,ahogy a nagykönyvekben írva van
2016. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3,5 kilóval született, 2 hónaposan volt 5,5 kg szintén nagyon jó evő. 4 hónaposan 6,8 kg szóval ebben a 2 hónapban kevesebbet gyarapodott. Ahogy egyre többet mozognak úgy lassul a hízás.
2016. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyik ismerősöm babája nem forog még, 5 hónapos neki pont azt mondta az orvos, hogy a súlya hátráltatja. Igazából ez pont az ellenkezője annak, amit ti mondtok.
2016. jan. 30. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!