Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nutriton helyett Sinemil?...

Nutriton helyett Sinemil? Kinek mi vált be sürítőnek? Pépnek.

Figyelt kérdés

Eddig a Nutritont használtuk de elég drága 2400-ft) és még 130gr sincs éppen ezért 1hétig se tart ki. A sinemilt ajánlotta a patikus mert EÜ.támogatással 300.-ft kb. és 600gr. Azért nem mindegy :)

Csak félek a szorulástól mert voltak sokáig küszködtünk vele a tápszer miatt és a sok érzékenység miatt (laktóz,tej) és gyakorlatilag a Nutriton hozta ezt helyre,mióta azzal készítem a tápit szupi a kaki és van sok puki.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2016. febr. 8. 19:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

3 hós a baba és napi kb. 6-7* eszik 120ml-t amihez egy adagolókanállal geszek. (A nutritonos kanállal)

Még nem táplàlom hozzá.

Sajna nincs rá támogatás.

2016. febr. 8. 22:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor alapbol nem is lehet adni. A sinemil 4 hotol adhato.

Miert kell a surito?

2016. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz már, akkor hogyhogy csak egy hétre elég??


0,3 grammos egy kanál. 7*0,3=2,1 grammot fogyaszt belőle naponta. Egy doboz 135 gramm. -> ~64 napra ki kéne tartson egy doboz!

2016. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most te tényleg úgy gondolod,hogy csak kitalálom,hogy nem elég csak 1 hétig?


Utolsó előtti!

Azért kell mert bukik,savas és a kaki gondunkat is megoldotta.

2016. febr. 10. 13:48
 15/18 A kérdező kommentje:

Kimentem és kimértem nekem nem 0,3gr egy adagolókanál hanem kereken 2gr.

Ami azt jelenti,hogy napi 7 étkezésnél ez 14gr (de van mikor többet eszik) és akkor nyílván több sürítőt teszek.

Megszorozva 7-el 98gr.....ehhez nyugodtan adhatsz még jópár étkezést...hisz mi sem egyformán eszünk.

Szóval fura egy mérleged lehet vagy nem tudom mivel számoltad ki. De ha picit gondolkozunk nem nehéz rájönni,hogy a kevesebb mint 1gr (amit te vettél alapul,te számoltad) semmire sem elég...sőt...azt hogyan és mivel mérted ki?

2016. febr. 10. 13:58
 16/18 anonim ***** válasza:

Ertem. Gastrotuss baby sirupot probaltatok bukasra? Nalunk 10 hosan maradtak el a bukasok. Akkor mar csak szilardat evett.

Addig minden kajalas utan. Sajnos 1 eves kora utan talaltam ra a szirupra.

Hasfajasra is nagyon jo. 2-3 honap es hozzataplalhatsz. Igy nem kell majd annyi nutriton. A sinlacot , sinemilt 1 honap mulva magaban is adhatod majd. Az egy etkezest kivalt majd.

2016. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!

Nem hallottam még róla de utána nézek.

Köszönöm.

2016. febr. 11. 21:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Szivesen! Veny nelkuli. :)
2016. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!