Smileyka27 kérdése:

Babavitez felforraljatok 24ora utáb? És mennyi vizet adtok külön az étkezések közt? Nem nagyob fogadja el a vizet.

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A 9-esre nem kívánok válaszolni, hiszti3.14csákkal nem foglalkozom.

A 10-es válasz azonban, bár nehezményezi a mondandóm, nyitva hagyja a válasz lehetőségét, kulturált formában a kérdésével.


Kedves! Ezt én is inkább megoldásnak találom, mint a vegyileg tisztított, manipulált szarokat. Sajnos a szín hús élelmiszerek sem az igaziak manapság, de még mindig ezerszer jobbak, mint a döghúsból éltetett termékek zöme.

Fogalma sincs az emberek jó részének, hogy mit etetnek velünk az "élelmiszergyárak".

Sajnos már egy narancs sem elég a napi vitaminhoz, mint régen, ez tény. A másik tény, hogy a tej sem véletlenül fogyott el. Sokkal kevesebb az egészséges anyatej, mert sokkal kevesebb az egészséges életet élő nők száma is.


Részint a táplálékbevitel egy katasztrófa, úgy mennyiségre mint minőségre, részint a kémiailag előállított vegyszerek fogyasztása sem tesz jót a tejnek, meg az agynak sem ahogy elnézem némely válasznál.

Továbbá ott a lehetőség, hogy egészséges életerős nők által lefejt többlet anyatejet átvegyék, és a megfelelő egészséges mennyiséget adják oda.

Az már más kérdéskör, hogy sajnos ma ebből akarnak meggazdagodni, míg mások képtelenek azt megfizetni.


Az, hogy a női test a társadalmi "fejlődés" során torzul, az nem a tejhiányban keresendő, mert az is már okozat.


Kezdve a hibás énképtől, ahol éheztetik magukat a nők, vagy épp túlzabálnak, jöhet a fittségre fogott kényszerített test torzító divattornák, azzal a hittel, hogy az szép. Erős izomzatnak megvannak a maga tejmirigy gyilkos hátulütői. Mert ugye fel kell borítani a természet rendjét. Fel kell borítani mesterséges szeszes italokkal, idegnyugtatókkal, fájdalomcsillapítókkal, ilyen-olyan vegyszeres előkezeléssel már.

Aztán ha a gyerek egy kicsit nem olyan, mint az előírás, akkor azonnal kezelni kell az orvosok által felírt, 3 kiló vegyszerrel, hogy megfeleljen a divatos előírásnak.


Nem kell megmagyarázni mert a régmúltban nem volt annyi halál. Az már a közelmúlt statisztikája. Másrészt a csecsemők nem éhen haltak, hanem fertőzések, vírusok betegségek vitték őket el, a gondatlan törődések, és kezelések miatt.

Ha megnézel egy fejlett országot, ahol már túljutottak a gyógyszereladások által finanszírozott orvosok gondolatán, ott 3 napig nem ad semmit az orvos a betegnek, ha lázas. Az ugyanis minden épeszű orvos szerint a test természetes védelme a vírusokkal szemben amik nem viselik el a 37-38 fokos hőt.


Szóval kár fárasztani azzal, hogy bunkó vagyok, amikor azt mondom, nem véletlenül alakul ki ez a sok szerencsétlen allergiás beteg gyerek, akik egész életükben szenvednek majd a betegségektől, és allergiáktól, mert a szülők, túl gondoskodták magukat.


Babavíz! Istenem! Mit kell még megérni a sok pénzleszedő külföldi ünnep mellé gyarló kereskedelmi fogás végtermékeként?

2016. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kedves (most már) 11-es!

10-es vagyok! Részben megint egyet kell, hogy értsek veled, bár nem mindenben! Én tudom mit etetnek velünk az élelmiszergyárak, legalábbis egy része. A férjem tartósítóipari iskolában végzett. És mondhatom nagy cégeknél is voltak gyakorlaton, szóval, ha valaki tudja mivel etetnek minket, az ő. Mesélt dolgokat és nem véletlen, hogy nem dolgozik a szakmájában és az sem, hogy nem eszünk feldolgozott sajt készítményeket, konzervet, felvágottat, virslit meg hasonlókat!

És abban is igazad van, hogy lehet anyatejet kapni, de, ha nem súlyos beteg, kis súlyú koraszülött a baba, vagy anyuci nem drogos esetleg elmebeteg, akkor nem fizeti a tb és olyan ára van, hogy azt igen nehéz kifizetni!

És abban is egyetértek, hogy sok nő zabál, aztán fogyni akar Update-tel, amiből 2-szer annyit eszik meg mint amúgy, aztán csodálkozik, hogy nem fogy! De ez sem az alap. 45 kg voltam, amikor terhes lettem, 162 cm magas (a családomban minden nő ekkora, anyu, mama is). Mindig szerettem enni, sosem fogyókúráztam, rengeteg zöldséget ettem és eszünk most is, naponta 5*ször eszem értsd: eszünk), kisebb mennyiséget, húst is eszünk, nem vagyunk vegák, de kizárólag olyat, amit friss húsból én készítek itthon! Gyógyszert csak akkor veszek be, ha "ég a ház"! Az elmúlt 10 évben 1-szer szedtem gyógyszert, felsértettem az ínyem, ami begyulladt, felvágták és antibiotikumot kellett szednem 7 napig. Ezenkívül nem vettem be egy szem gyógyszert sem. A lányom 5 éves volt ekkor, a fiam 1 és mégsem volt tejem, amikor kellett volna! És abban is igazad van, hogy a dokik előszeretettel nyomják a gyerekeket, meg a h*lye anyák agyát a gyógyszer kell marhasággal, bár az enyém hál'isten nem ilyen! Ha megy a hasa krumplit, almát, répát javasol, 38 fokig nem csillapítunk lázat és, ha koszmós a feje segít a napraforgóolaj!

Bár azzal nem teljesen értek egyet, hogy az allergia a szülő hibája! Már, ha nem őt okoljuk az örökletes allergiák miatt! Az allergia az immunrendszer reakciója a külső, nem kívánatos behatások ellen! de tényleg a szülő tehet arról, hogy a levegő oxigén tartalma ideális esetben 21%, a por tartalom meg 45%! a gyerek meg allergiás lesz! Tudtad, hogy az autók melléktermékei a kisbabákra a legveszélyesebbek? Az ő arcuk a babakocsiban ülve egy magasságban van a kipufogócsövekkel! Konkrétan elszívják az egészet, minden egyes lélegzetvételkor! És volt egy előttem szóló okos is, a magyarországi víz minőségéről: tudtátok, hogy a hiper-szuper víztisztító eljárások nem tudják kiszűrni a csapvízből a fogamzásgátló szereket! Azt issza a kislányod, fogamzásgátlót, pár hónapos korától! Ez mellett a vízkő csak egy csúnya vicc!

2016. febr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyet értünk mi, csak kicsit elbeszélünk egymás mellett. :)

Egyrészt a kérdést nyitva hagytam. Mindig vannak kivételek, különben nem kellenének a szabályok.


Egy olyan húsiparban dolgoztam éveken át, ahol az élőtől a konzervig, vagy füstöltig, ill. a nem hús jellegű ételekig minden volt. (pl. szalonnába csavart mustáros bélszín savanyú uborkával...)

Így konkrétan nekem sem kell bemutatni, hogy mennyi vackot eszünk.

Igen, a Virslit és párizsit sem.

Eredetileg 40% színhús a recept szerint. 7-10% alá azért nem mennek, mert túl sok robban fel a szójától, így már nem éri meg kivonni több húst.


A szülői hibákat nem az alatt értettem, hogy mindenért ők a felelősek.

Nyilván sok szerepe van az általad felsoroltaknak, ill. a szülök által fogyasztott élelmiszernek is.

Ez persze nem jelenti azt, hogy van mit tenned.

A legjobb amit tehetsz, hogy kimész a piacra, és igyekszel olyan kistermelőt keresni, aki maga szerzi be az élő állatot és lehetőleg a legelőről.

Ennél többet nem tehetsz. Pont ma nézegettem hagymát, paprikát, és hasonló árukat. Mind egytől egyik mutánsok. :O

A paprika volt 1000/kg.-ért akkora, hogy a kígyóuborka irigykedve szemlélte, és persze kényelmes a kínai foghagyma, csak az már annyira nem is fog. szinte csak pár gerezdes mutáns.

Klasz dolog ez a sok minden, de a mi gyomrunk ide szokott, és nem afrikai, és délamerikai csodaizékhez.

Sajnos a föld is szennyeződik elég rendesen, és egyre kevesebb benne a felvehető ásvány. Elsavasodik a sok szeméttől, és szennyeződéstől.

Ha tehetném, hidd el, kitiltanám az autókat a lakott területekről. Mindent meg lehetne oldani, akarattal.


Látod, milyen egészséges afrikai hátipaciba vinni a gyereket?? vagy mint apu.. a nyakba..??

Jobb a levegő. :)


Tehát mégegyszer visszakanyarodva.

Nem a szülő, ill. nem az anya hibás a föld és a levegő rossz termékeiért, de igyekezni kell jó minőséget bevinni, a jó tejért. Amúgy anyukáknak javaslom a sört. :)

Nem a 6-10%-os Barna sörre gondoltam... :)


Ne vegyél "ájsz" teát! és ne vegyél teagranulátumot! CSINÁLJ TEÁT FŰBŐL! Ne légy lusta hozzá... és ennyi.


Persze ez általános csak. Nem egy embernek szól, és nem a teáról.

Manapság rengeteg a lusta háziasszony, és az elhízott lusta ember.

Az élelmiszerek jelentős részét megveszik készen, vagy félkészen, mert lusták megcsinálni. Ezzel máris kivonják a vitaminok, ásványi anyagok jelentős részét az élelmezésükből. Így lehet tolni a semmitérő Bérest.


Értem ezalatt a fagyasztott, hőkezelt dolgokat.

Nem kell azt gondolni, ha fagyasztással szétroncsolják a rostokat, akkor az olyan marad, és a főzés sem feltétlen vitamintároló hatású.

Legextrémebb példám a szomszéd nője mindig... és a vasárnapi ebéd.

Erőleves, --> Burgonyapüré, sűltcsirke.

A'la

Erőleveskocka, 6 dl víz.

A'la

Burgonyapor és víz, + spar vs tesco grillcsirke.

...és büszkén jelenti ki: Megint főztem vasárnap. :)

2016. febr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na most totál kiakasztottál, de van egy kérdésem, segíts, ha tudsz! Orrba-szájba nyomják, hogy "ne adj gyümölcslevet a gyereknek, mert fölösleges kalória"! Nem értem! Egyen gyümölcsöt. Oké, de mégis mennyivel rosszabb, az általam friss gyümölcsből kifacsart gyümölcslé annál, mintha almát adnék neki? Nem teszek hozzá semmit, csak kifacsarom az alma levét. Mégis mennyivel tartalmaz több kalóriát az alma leve, mit maga az alma? Egyébként a házunkban lakó védőnő (hál'isten nem a miénk!), mondta: nem ad gyümölcslevet a gyereknek, mert az gáz, de azért a doki ne tudja meg, hogy 2 évesen csipszet eszik a gyerek! Most akkor mi van? Egyébként a nevelési elvei is elég furák! Abba az oviba járt a fia 2 évvel ezelőtt, ahova a kislányom jár, de minden szülőin megemlítik (mai napig), mint rémképet Levikét! Egyébként az anyja tudtával nagyi vitte oviba a gyereket minden reggel, a gyerek üvöltött (nem akart oviba menni, mert az erőszakos jellemét nem igazán tudták elviselni), de a nagyi megoldotta: rávert kettőt a gyerekre, aztán a földön húzva berángatta az oviba! És ez első babás anyukáknak ad tanácsot! Tényleg?
2016. febr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

#14

most csak jatszod a hulyet, vagy TENYLEG el kell magyarazni hogy a "ne adj gyumolcselevet" az NEM azt jelenti hogy ne facsard ki a gyumolcs levet, hanem azt hogy ne adj neki suritmenybol visszahigitott, cukrozott vackot? :D

2016. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös! Köszi az "építő" kritikát és bocsáss meg, akkor tényleg hülye vagyok! Eszembe sem jutott, az általad említett 12-25 vagy mit tudom én hány %-os, agyoncukrozott, édesítőszerezett, higitott sz*rokat gyümölcslének hívni! Számomra a gyümölcslé, a gyümölcs levét jelenti! És tényleg én lehetek a hülye, amikor vannak emberek, akik a fél liter vízben felfőzött leveskockát húslevesnek hívják! Lásd az előttünk szólót! Hát a húslevesről se ez jutna eszembe!
2016. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék én is hülye lenni csak úgy látatlanba, de tegyük fel, hogy feltételezünk. :)

Megrágja, vagy megissza az adott almát a gyerek.


Fontos, hogy hány éves szerintem.

Nyilván nem mindegy, hogy van-e foga.

Ha nincs akkor miért akarunk olyat adni, amit természetes úton még nem is képes fogyasztani? Főleg, hogy előtérbe kerülhet az almasav, méghozzá rágás nélküli beöntése.


Amikor ugyebár lejön a ciciről, avagy az azt helyettesítő szerről, akkor ott a tejfog. Azért is hívják így.

Onnantól már a saját immunrendszerét kell használja.

Elkezdünk neki szilárd táplálékot adni.

Azért akkor, mert feltételezzük, ugye anyatejen, vagy annak tartalmán kívül nincs másra szüksége. Tegyük fel, hogy nincs szüksége savra, hogy a kialakulóban lévő kis fogait, egyből szét is marjuk.

A gyomrába sem kell savat tenni, mert tegyük fel, hogy refluxot idézünk elő.


Tételezzük fel, hogy rágáskor, vagy annak imitálásakor megindul a szájban egy nyáltermelődés. Legyen mondjuk ez a nyál, valami oknál fogva lúgos kémhatású.

Elképzelhető-e az, hogy az a lúgos kémhatású nyállal együtt bevitt falat a gyomorban semlegesíti a savas környezetet, mondhatni normalizálja, féken tartja azt.

Lehetséges-e, hogy a rágás ilyen formája, akkor nem csak azért fontos, hogy megerősödjenek a rágóizmok, ill. segítsenek letolni az int a tejfogakról, hogy azok ne lerohadjanak nagy fájdalmak közepette. Hanem elősegítsék azt az eseményt, amit úgy jellemzünk: Azért nyűgös a gyerek, mert jön a foga.


Nem is tudom, de feltételeztem egy csomó dolgot.

Lehetséges, hogyha megiszom, amit megenni szokás, akkor azzal elkerülöm, hogy a lúgos nyálammal együtt kerüljön a szervezetembe az étel?

Lehetséges, hogyha nem 37 fokos ételt eszem, akkor az emésztési folyamat, egész máshogy zajlik a szervezetemben?

Mondjuk előbb le kell róni a tiszteletköröket, hogy a szervezetem felmelegítse, vagy lehűtse a kaját, hogy emészteni tudja?


Lehetséges, hogy a természet ezért találta ki a rágást?

Szabályzó szerepet nyújtana a gyomorsavhoz a lúgos nyálunk, és a benne lévő baktérium?


Lehetséges, hogy össze-vissza szeretgetett és itatgatott, gyermekünknek kénytelek voltunk óhatatlan kitalálni egy úgynevezett cumit, hogy imitáljuk a rágást, azaz a lúgtermelést, hogy helyrehozzuk azt a sok természetellenes dolgot, amit kitalálunk a modernizáció nevében?

Lehetséges hogy a gyerek közöttünk az egyetlen olyan aki ösztönből képes felismerni, hogy mi jó neki, és nem azért ordít a cumiért, mert azt jó szopogatni, vagy mert bekentük pálinkás mézzel, hogy kuss legyen, ez ltal békén hagyjon, meg hogy szeresse a nyersgumi ízét?

Lehet, hogy Ő az egyetlen aki simán csak rágni akar, hogy nyálat nyeljen, mert fáj a sav marása, és szabályozni akarja a PH értékét a gyomorban?

Lehet, hogyha túl sok levet adunk, és kevés szilárd anyagot, akkor fosni fog, és ezáltal a fenekén savas gyomortartalom marja a bőrt, és nem azért ordít, mert nem jó üldögélni a meleg fosban, hanem azért, mert csíp?


Elképzelhető, hogy mégiscsak van különbség egy 20 fokos

ivás, és egy 36 fokos evés között a szervezet számára?


Lehetséges, hogy mégiscsak felborítjuk a természet

rendjét, mégha azt nem is szánt szándékkal tesszük?


Én nem is tudom. Lehet, hogy már nem merek írni, mert bunkó vagyok, meg hülye a témához, és érdemes ugye kiakadni is, egy-egy írás kapcsán, merthát milyen felháborító is tud lenni az, amit eddig máshogy tudtam...


Az a védőnő, is csak ember. Azt tanulja, amit az orvosok mostanában. Milyen tünetre milyen gyógyszer. Kár, hogy nem képzik magukat, és keresnek a témában, hogy valóban azt a feladatot legyenek képesek ellátni, amilyen hivatást választottak. Ugyanis az életen kívül senki nem kényszeríti őket, hogy ezt a szakmát válasszák.


Az a baj, hogy ők is csak a hivatalos verziót tudják utánajárás nélkül, pl. abban, hogy mikortól kell rongálni a fogakat és sikálni a zománcozott védőréteget róla, fogvédő krémek segítségével. Merthát ez is egy jó üzletág, kihajtani a hasznos baktériumokat, és koptatni a rágócsontokat. Holott csak a maradékot kéne kiszedni, és nem csiszolni a csontot. Most már géppel, hogy (nem emlékszem a reklámra, hogy hányszor gyorsabban) talán 200x hamarabb szétkopjon.. de ez a vegyipar egy másik történet már, ahol öblítőt csinálnak, hogy az illatosított vegyszert, ne tiszta vízzel ÖBLÍTSD KI hanem tegyél bele másik illatot, másik vegyszert. :)

Pedig az öblítés is azt jelenti, ahogy hangzik. Kiöblítjük. Mint a patakban. Régebben az emberek büdösek voltak?

2016. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os vagyok! 15-ös! Az első gondolat, ami eszembe jutott az írásod után, az a hozzátáplálási táblázattal volt kapcsolatos. Hiszen számomra nyilvánvaló, hogy megalapozott tényekre vonatkoztatva állították össze! És igen, kifejezetten dühít, amikor kisbabákat veszélyeztetnek emberek a hülyeségük miatt! Kedvencem (anyósom nyomta) 30 évvel ezelőtt jó volt! 30 évvel ezelőtt nem volt más, sok mindent nem tudtunk és ette a gyerek ami volt. Következmény: a magyar lakosság (nem tudom!), de szerintem 70-80%-a: laktózérzékeny, glutén allergiás és/vagy cukorbeteg! Szóval az általad leírt tények számomra újra és sokadszorra megalapozták a hozzátáplálási táblázat létjogosultságát!

Most már értem, hogy miért "támadtál". Csak szerintem inkább kérdezhettél volna, mert, amit leírtál, azzal egyet értek, de: másfél éves, 17 foga van már kint, köztük 4 hátsó rágófog. Tudom, nem etalon, de ez van! 1 éves korára ezek a fogai jöttek ki! Észre se vettük! Evett, aludt, mint előtte, nem sírt, fájdalmai nem voltak, egyszer volt egy 37,5 fokos hőemelkedése, amire a fül-orr-gégész, azt mondta, hogy a foga miatt van! Piros popó csak a rossz pelenka miatt volt, amióta megtaláltuk a megfelelőt, azóta ezzel sincs gond! Ezenkívül frissen facsart almalevet kapott: 0,5 dl almalé 2,5 deci forralt vízzel hígítva! Nem szép dolog, de csak azért kapta, mert látta, hogy a nővére 6 éves gyümölcslevet iszik (persze ő is csak hígítva, frissen préseltet) és ő is akart! Én meg nem akartam, hogy azt higgye kevesebbet kap! Itt jön a h*lye anya!

És sosem cumizott! Kapott, de nem kellett neki! Soha egyiknek a cumijára sem kentem semmit! Amint felültek, pohárból itattam őket! A 6 évesem cumizott kicsinek, most 20, gyönyörű, hófehér tejfoga van! A minap a patikában a kezébe nyomtak egy ilyen gumivitaminnak nevezett rettenetet, megnyalta és azt mondta: köszönöm, nem kérem! Ilyeneket nem eszik! És tudja is, hogy miért, mert el lett neki magyarázva! Ja, és nem használok öblítőt sem! De értem a szándékod! A védőnőnk meg nem tökéletes, de igyekszik! Tisztában van sok dologgal, de lehet, hogy azt mondja: ne add neki, csak nincs ideje 26 milliomodjára megmagyarázni, hogy miért!

2016. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az anyós téma 30 éve.. tetszik, de sajnos aki nincs benne, az nem tudja. Sok olyan ember van aki akkor lett cukros, mikor megműtötték. Mellékhatás. Sokan gyógyszerek mellékhatásaként. Nem szabad elfelejteni, hogy a mai ételek, és italok ritka kivétellel mind teli vannak cukorral, és édesítőkkel, hogy szoktassák az embert.

A gyereknek azért nem ízlik az édes vacak, mert nincs rászoktatva. Akit alapból, nem szoktatnak hozzá az intenzív ízekhez, az nem igényli. Az rossznak tartja.

A keserű, a savanyú, az édes, és a sós, csak akkor kell, ha hozzászokik valaki. Addig, amíg ezt nem eszi az ember, addig nem is igényli. Amikor eszik ilyet, akkor is csak a természetes az igénye. Eper ami édes, csipkebogyó ami savanyú, bizonyos növények amik keserűek, és az ásvány ugyebár... de mi emberek ezt is túlzásba tudjuk vinni. Emlékszem a történelemtanárra, aki úgy tanította az "őskor résznél": "Az ember aki megkóstolta a sót, az utána már csak sósan tudott enni, mert nélküle ízetlennek érezte az ételt."

Azért valljuk be, abban is van valami, hogy régebben több egészséges ember volt. A falvakba még nem jutott annyira el ez a sok "mérgezett" étel. ára már mindenhova jut belőle.

Így igazából nem tudjuk, hogy mit teszünk. Majd 40-50 év múlva igazol az élet, hogy most jól cselekszünk, vagy csak bedarál bennünket az élelmiszer, és gyógyszeripar gépezet, mint az orvosok gyógyítási tudását és szándékát.


ui: Meglepő, de pont most olvastam a múlthéten egy cikket a lázról, egy napilapban, hogy mennyire lázcsillapítózzuk a gyerekeket, pedig nem szabadna...

Néha vannak azért esetek, amikor kicsúszik egy-egy épeszű írás a sajtóban is. "ha ezt a gyógyszeripar látná.."

2016. febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Anyósom cukorbeteg, nem mtét miatt, hanem életvitel és túlsúly miatt.Persze mai napig hidegen hagyja a számára előírt diéta. Ez nála annyit jelent, hogy édesítőszerrel issza a kávét. De hát egy krémest már csak megehet, mikor ünnep van? Nála hetente! A reggeli vagy a vacsora nála szalonna (persze zsömlével, mert diétázik), még sorolhatnám. Zöldség heti 1-szer főzelék, de ez is csak azért, mert lusta főzni. Főzelék 2 napra, paprikáskrumpli kolbásszal virslivel 3 nap, hétvégén meg rántott hús stb. meg persze süti: cukor minél több! Egyszer hetente már csak lehet!? Aztán persze nem érti, hogy inzulin injekció mellett, miért 10 a cukra? Egyébként messze lakunk a várostól (kb. minden várostól!), persze nem km-ben, hanem felfogásban, de hál' istennek a dokink nagyon jó! Olvasom itt: 2 éves gyerek 2-szer kapott antibiotikumot, mert köhögött. Az én csajszim 5 éves, kapott egy köptetőt. Lázcsillapítás 38 fok fölött, mindig így csináljuk, a legkisebb hatóanyagú sziruppal. Ha megy a hasa alma, krumpli, répa, diéta, risz , sovány hús. Egyszóval nem tömi gyógyszerrel, ha nem kell! Egyetértek vele, ezért választottam!
2016. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!