Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan oldjatok meg az ejszaka...

Hogyan oldjatok meg az ejszakai tapszeres etetest?

Figyelt kérdés
Az en lanyom nagyon turelmetlen nincs turelme kivarni mig elokeszitem neki a tejet. Azon gondolkodtam hogyan tarthatnam melegen a vizet egesz ejszaka hogy mikor kell csak bele dobom a tapszert es kesz?

2016. febr. 14. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Termoszt használok és a port is kiszedem előre így csak gyorsan összeöntöm és kész.
2016. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Aventes cumisüveg melegítőt a legalacsonyabb fokozatán használva egész éjjel ment, így pont jó hőfokon tartotta a vizet.
2016. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, nekem max 1 perc volt. A víz előre ki volt mérve a cumisüvegben. Mennyiségtől függően 20-50 mp a melegítés mikróban. Utána kb 10-20 mp belekanalazni a port.


1-2 percet bírjon ki, akármennyi idős is a baba.


De azzal spórolhatsz néhány másodpercet, ha egy tálkába előre kiméred a port és csak bele kell önteni. De fenntartom, hogy 2 percet még egy újszülöttnek is ki kell bírnia, mire enni kap.

2016. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt is lehet, hogy a kész tápszert este hűtőbe teszed, de akkor is 1 perc kell, amíg felmelegíted.

ENNYIRE azonnal nem kell reagálni a gyerek igényeire. Max két percet kibír egy "éhező" baba is.

2016. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, pont ezert szoktattam szobahomersekletu tapszerhez ujszulott kora ota.
2016. febr. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cumisüvegbe belekészítettem a port, a mikróbs a vizet. A víz 25 másodperc alatt megmelegszik, ráöntöm a porra, mire bemegyek a szobájába összerázom és már eheti is.
2016. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
termosz egész éjjel melegen tartja
2016. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyjából pontosan kér enni, miért nem próbálod ki, hogy kb félórával hamarabb és álmában eteted meg. Persze magadat kell előbb felébreszteni, nyugodtan el tudod készíteni a kaját. A gyereket picit felsimogatod, csak épp hogy mozogjon, de ne legyen ébren. Utána töknyugisan megeszi a kaját, picit a válladra téve még várhatsz is, majd mehet az ágyába. Az álometetés azért jó, mert nincs éjjeli ordítás, nincs sietség, nem kell visszaaltatni és hamar megvan az egész. Én imádtam, mert ébren nagyon rosszul evett. Persze ha elaludtam, akkor eget-földet rázó sírás, hosszú nyugtatás, és kb 1-1,5 óra éjjeli ébrenlét volt a "jutalmam".
2016. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elso kislanyomnal es is a mikros valtozatot csinaltam de a pici olyan erosen kezd sirni hogy felebreszti a nagyot pedig o kulon szobaba alszik koszi szepen a valaszokat
2016. febr. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!