Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem akar enni a 4 és fél...

Nem akar enni a 4 és fél hónapos babám. Már a 4. fajta tápszert adom neki. (Milumil, Beba semsitiv, Beba Ha start, Beba pro1). Napi 5x eszik vagyis enne. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

bébiételt

[link]

2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják a Beba pro 1 finom, az enyém nem ette a beba sensitive tápszert egy idő után, ezért azt írta az orvos. De ha azt se eszi meg...


Esetleg Humana Baby Fit? Banános.


Sose evett rendesen vagy csak mostanság kezdte? Mert az enyém is 4,5 hónapos és evés-alvás téren kitört a káosz másfél hete. Sokat keresgéltem a témában és életkori sajátosság de a foga is jöhet.

2016. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem volt nagy evő. 130-150 ml között evett most meg 60 ml....
2016. febr. 17. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemrég keresgéltem a témában, miután egy könyben ilyenkor egy 19 hetes fejlődési ugrásról olvastam. Nyűgössé válik a kisbaba és étvágytalanná. Valahogy nem hathat minden babára mert senki nem válaszolt a kérdésemre ezzel kapcsolatban nemrég. Tény, hogy az internet sem ír róla semmit, nem csoda, ilyenkor nem akar a baba 1-2 óránként szopni így már nem is lényeges.. na mindegy.

Az enyém borzasztóan alszik az étvágyát pedig inkább nem részletezem. Pedig az enyém nagy étvágyú baba, 180 alatt az adagja, 5x enne ő is, mostanság inkább 4x max de van mikor a felét se eszi meg.

20-22 hetes kor között magától elmúlik minden, legalábbis elméletben.

Mi már voltunk orvosnál, gondoltam fogzásra, semmi ilyesmi nincs végül.

2016. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi is 5 holnapusak vagyunk.Bekaptuk a 4 holnapos vedo oltast azota kataztrofalis az evesunk.Napi negyszer eszik 120 ritkan a 150 et.Probaltam mas kajakot is de nem nagyon akkarja elfogadni.Mar en se tudom mit csinaljak.Este elalszik 9 fele regel 7 korul kell de meg akkor se ehes.
2016. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor kedves utólsó nálatok sem jobb a helyzet. Én elvittem pénteken orvoshoz. Nem látott semmit. Írt neki vasat( maltofert+cebiont). Ha két héten belül nem változik akkor labor stb. Szombattol pedig köhög de láza nincs. Holnap hívom újra a dokit...
2016. febr. 21. 13:59
 7/8 anonim válasza:
Hat en is varok egy kicsit aztan viszamegyunk a dokihoz.
2016. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es és 4-es vagyok, nálunk ma rendeződött az evés. Végre.. Magától, jó két hét szenvedős volt. Nálunk labor is volt korábban de semmi nem indokolta ezt.
2016. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!