Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Sok a 3 hónapos kisfiamnak...

Sok a 3 hónapos kisfiamnak napi 4-szer 180-200 ml tápszer?

Figyelt kérdés
6.5 kg a súlya. Félek hogy sokat eszik de ha meg nem kapja meg a rendes adagot akkor nyűgös, rossz kedvű. Éjszaka már nem kell fel enni.
2016. júl. 31. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok.

Fiam ennyi idősen 220 körül evett kb 4 óránként és éjjel is felkelt 1-szer. Ő 3 hósan 6870 g volt. 1 évesen 10 kg.

Adj neki enni, ha igényli, nem lesz kövér, le fogja mozogni!

2016. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tápszerből lehet követni a doboz utasításait nyugodtan, az egy optimális étrend. 5X180-at kell ennie ebben a korban, legalábbis a mi doktornőnk azt javasolta, kövessük a dobozt. Ehhez képest a tiéd kevesebbet eszik, de ha nem nyűgös, akkor oké is lehet.


A napi 4 étkezés viszont kevés. Egyáltalán hogy jön ki? Mert a miénk végigalussza az éjjeleket, és 4 óránként eszik, de napi 5-ször így is eszik.

2016. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 3-3,5 hónaposan kezdett 180 miliket enni, 5x egy nap. Előtte 5x 150 milit evett. Ő is 6,3 kg volt 3 hónaposan. Szóval nekem egyáltalán nem tűnik soknak ha az enyémből indulok ki, bár ő nagyon jó étvágyú. Egyebkent egészen 6 hónapos koráig ennyi maradt az adagja.
2016. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockabilly69 ***** válasza:
Az én ikreim is ugyanennyiszer esznek, ugyanilyen súlyúak.3x 180 ml, lefelvéskor 230 ml. Nem igénylenek se többett se kevesebbett. Ugyhogy nem gond. Éjszaka alszanak.
2016. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónapos kislány van. Kb 2-2,5 óránként eszik 120 ml-t. Amo azt jelenti, hogy kb 7x eszik, de egyszerre kevesebbet, mint a ti picitek. Szóval arányban kb annyi, mint a tiéd. Nem sok, szerintem éppen elég.
2016. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, és ennyi idősen megszokott a hízás, még ha soknak is tünik. Gondolom nyúlik is. De lehet, jobb lenne, ha csökkentenéd 150re, és 1* 2* többször adnál neki, mert lehet, h 200 sok egyszerre. Mi az egy éves kislánynak 150-180 között adunk.
2016. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha pedig sír, mert kevésnek véli egyszerre, akkor adhatsz neki babateát. Mi nem szoktunk, mert bem sír utána, de szerintem beválik.

18/L

2016. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!