Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért nézik le az anyatejjel...

Miért nézik le az anyatejjel táplálók a tápszereseket?

Figyelt kérdés
Amikor megtudják, hogy a babám tápszeres, sajnálkoznak. Vannak olyan anyukák, akik ez miatt nem is szívesen beszélgetnek velem. Meg most is olvastam egy válaszban, hogy "a tápszer tyúkoknak és disznóknak való". Akinek valamiért nem sikerül a szoptatás, akkor az ne etesse a gyereket, hagyja éhen halni? Vagy dobja le a Taigetoszról?
2016. okt. 3. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyet mond, az primitív. Ez is csak egy apropó, hogy többnek érezze magát másoknál, amivel hizlalni tudja az egóját. Közönséges módszer.
2016. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon egyetértek az elsővel. Szerencsére nem mindenki ilyen azért, ezt is hozzá kell tenni.
2016. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
29%

Túl dramatizálod...

Én senkitől sem hallottam, hogy lenézendő egy tápszeres baba.

De azt valóban sajnom, ha valaki nem tud szoptatni...nem ő tehet róla.

2016. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Második gyerekem 3 hónapos korától tápszeres volt, pedig mindent megtettem amit tudtam hogy legyen tejem de sajnos elapadt. Találkoztam én is ilyen mentalitású nőkkel, le kell tojni, már bocs. Néhány nő azt hiszi hogy a tejtermelés kizárólag akarat kérdése..
2016. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Naná, hogy nem. De aki ilyet mond a témával kapcsolatban, hogy a tápszer tyúkoknak és disznóknak való, arra nem tudok szebb szót használni.

Az a terv nálam is, hogy tejjel tápláljam a babámat, de ha nem lesz vagy nem annyi, vagy idő előtt elapad minden próbálkozás ellenére, akkor egyértelmű, hogy tápszert adok majd neki. Ha valakinek ez nem tetszik, az meg törődjön inkább a saját dolgával.

2016. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
57%

Én csak azt utálom akinek van teje mégsem akar szoptatni... mert jajj a melle...

Ha valakinek nincs teje, nem tehet róla a picit meg ügye akkor is kell etetni. Ha pedig tápszeres a baba akkor az.

2016. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Még olyat is mondtak, hogy fogyatékos lesz a gyerekem. Meg sosem lesz okos, sokat lesz beteg. Meg elhízott, pedig ismerek vele egyidős anyatejes babékat is nagyobb súllyal.
2016. okt. 3. 12:12
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Aki ilyet mond, tesz, az a végletekig primitív, nem kell vele törődni.


Megkaptam én is, pedig 100 %-ban a gyerek érdeke volt, hogy áttérjünk tápszerre, miután anyatej mellett folyton hányt, nem gyarapodott.

2016. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
26%
Ne haragudj de valahogy ezt már senki nem hisz el...
2016. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Ne törődj az ilyen hülyeséggel. Az egyik gyerekem tápszeres volt majd 2 éves koráig kis náthán kívül semmi baja nem volt, a másik gyerekem 11 hónapig szopizott mikor abba hagyta hörgő gyulladástól kezdve mindent össze szedett. Majdnem egy évbe telt mire be tudtuk adatni az agyhártyagyulladás elleni oltást mert mindig összeszedett valamit. Szóval nesze neked majd kevesebbet lesz beteg mert anyatejes (persze hogy nem 😊) Nekem is nyomatták hogy próbálkozzam mert az anyatej így úgy. De ha nincs akkor nincs mit tenni. Legyen egy boldog mosolygós babám mint egy éhes sírós nyűgös.
2016. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!