Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért nézik le az anyatejjel...

Miért nézik le az anyatejjel táplálók a tápszereseket?

Figyelt kérdés
Amikor megtudják, hogy a babám tápszeres, sajnálkoznak. Vannak olyan anyukák, akik ez miatt nem is szívesen beszélgetnek velem. Meg most is olvastam egy válaszban, hogy "a tápszer tyúkoknak és disznóknak való". Akinek valamiért nem sikerül a szoptatás, akkor az ne etesse a gyereket, hagyja éhen halni? Vagy dobja le a Taigetoszról?
2016. okt. 3. 11:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Lemaradt hogy 3 hetes kora óta pótolni kell és kérdező ne foglalkoz senki véleményével mindig is lesznek befásult anyukák
2016. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

13as.

Buta vagy!

A tápszer sokkal drágább!

L

2016. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Bevan bizonyitva hogy vannak nők akiknek egyszerűen nincs elég tejmirigyük és pont.

Az anyósom tejlázat kapott annyi teje volt és a férjem tápszeres lett kb sosem beteg se semmi.

Én nem szoptam hiába küszködött anyám velem. Egyszerűen nem fogadtam el.

Aztán a tápszert se fogadtam csak a rizsnyákot.

Szerinted mennyire volt kétségbeesve mire rájött mit is akarok enni.

13-as?

Vagy olyan is lehet nem elég zsiros a teje. Nekem pl inkább vizes cukrps volt hiába tömtem magamba a PIACON vásárolt gyümölcsökkel, zöldségekkel, szűrt levekkel, sovány hússal tejszaporitóval, fejéssel.....

Semmi nem volt.

Úgyhogy jobb ha a stilusodból visszább veszel mert gyökér emberi jellemre utal.....

Sajnálom hogy ilyen buta ember vagy és nem vagy képes ésszel felérni.

2016. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Ezt én sem értem, tényleg sokan ilyenek. Én megpróbálom majd szoptatni a babámat, nyilván az anyatej neki a legjobb, de ha valamiért ( bármi miatt!!!) nem sikerülne, nem fogok kiakadni.
2016. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
Énis olvastam ilyet,meg olyant is,h a tapszeres baba anyukája pótolható,meg egyszerűbb kikeverni a tápszert,mint szoptatni,hát marhára nem egyszerűbb.nekem 3 hetes babám van,kórházi napok alatt egyfolytában ordított,nővérek nézték a mellem,nyomkodták,h van e tejem,azt mondták van,végül egy idős csecsemos rájött,h éhezik a gyerekem azóta minden praktika ellenére is alig van,potolnom kell,és mikor kérdik mivel étterem,mondom h szoptatok is és kell kiegészítés,sokan egyből másképp néznek rám
2016. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"a tápszer tyúkoknak és disznóknak való"


Én disznót még nem láttam, hogy cumisüvegből, tápszerrel etette volna a kismalacait. Szoptató kocát már igen :)

2016. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!