Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Négy nap múlva tölti a babám...

Négy nap múlva tölti a babám a 6 hónapot tápszeres milumil optima 1 - t eszik?

Figyelt kérdés
Kb kettő napig elég a tápszer adható neki a 2-es tápszer? vagy vegyek még 1-t a védőnőt özvegy csütörtökön megyünk addig nem elég az 1-s tápszer. Köszi a

2017. febr. 14. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az írás hibáért a telóm megbolundult
2017. febr. 14. 07:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz szerintem kettest, azon a négy napon már nem múlik semmi. Csak azt nem értem, hogy miért a védőnőt említetted? :)

A gyerekorvos írhatna receptet a tápszerhez, úgy valamennyivel olcsóbb lenne.

2017. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a védőnőt hogy csütörtökön találkozom vele hogy megkérdezzem sajnos 1-s tápszert sem írtak receptre
2017. febr. 14. 08:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor jól átvertek, ha nincs tejed, kutya kötelessége lenne/lett volna anyatejpótló (1-es) tápszert írni. Az 1-es tápszerek szinte mind támogatottak.


Amúgy ha 6+-os a 2-es, amit szeretnél nyugodtan adhatod neki. Még fel is hívhatod a védőnőt.

2017. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sajnos 1 hónapos kortól tápszert kapott mert kevés volt a tejem ezért a kedves védőnő kibeszélt hogy azt hitte normális család vagyunk ilyeneket mondott amit vissza hallottam igen kötelesek lennének írni rendes áron vásároltam a tápszert eddig jó volna ha a kettest receptre venni
2017. febr. 14. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a Milumilt nem írja receptre, vagy semmilyen tápszert? Lehet, hogy a Milumil után nem kap lóvét a doki...

Más tápszert ajánlott?

2017. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy rendes áron vettem, mert fél év alatt sok-sok tízezer forinttal rövidítettek meg. :(


2-esből csak a speciális tápszerek adhatók receptre (pl. refluxosoknak, allergiásoknak), az optima úgy tudom egy sima tápszer, arra akkor se lenne recept, ha amúgy normális orvos lenne és felírná. Sajnos. :(

2017. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatid neki a 2 es tapszert.

A mi dokink sem akart tapszert irni.a hipp tapszert eroltette,az nincs receptre.de mivel a kisfiam nem keveset bukott,vegul a vedonovel karoltve kiharcoltuk a refluxos tapszert(milumil).marcius vegen lesz 1 eves,de meg mindig az 1 es refluxos tapszert issza,mert ha mast kap,meg mindig bukik.

2017. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!