Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi az előrébbvaló, h eleget...

Mi az előrébbvaló, h eleget egyen vagy h ne ordítson etetés közben?

Figyelt kérdés
Tápszert kell adnom 3 hós babámnak kiegészítésként, kevés a tejem. Eleinte nem akarta elfogadni, de most már vészesen keveset hízik, úgyh tegnap óta minden szopi után adok neki tápszert is. a baj csak az, h ordítva eszi. majd megszakad a szívem, kanállal valahogy belediktálom, de végig olyan keservesen sír, h alig bírom. attól tartok, h megutálja a kanállal való etetést, és majd később bajok lesznek belőle, de azt sem hagyhatom, h lefogyjon. hasonló gondok valakinél?
2017. márc. 8. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy keveset hízik? Enyém tápszered és vékonyka,de nem tömtem,nem tömöm.
2017. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy éhes marad? Honnan tudod, hogy enne még? Az én lányom is keveset hízott, de nem fogadott el semmi kiegészítést, neki elég volt annyi.

A fiam jobb evő, ő ha éhes marad sír, és ha kap kiegészítésnek tápszert azt simán megeszi, bár én cumisüvegből adom, kanálból csak kifolyatná a szájából.

2017. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
másik tápszer esetleg?
2017. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha sír közben, ott valami nem oké, szerintem ne eröltesd.

Vagy a hasa fáj, vagy nem ízlik neki a táp és egy másikat kéne megpróbálni.


A kanál azért kell, mert cumiból egyáltalán nem fogadja el? Mert ha nem, akkor viszont cumisüvegből próbáld meg.

2017. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éhes nem marad, egész nap vidám, ügyes, semmi jele nincs egyébként, hogy nem eszik eleget, de egy evésre olyan 40-60 ml tejem van, a doki heti 200 g hízást vár el, ehhez képest eleinte 150-et híztunk, most meg az utóbbi 2-3 hétben csak 70 grammot hízott.
2017. márc. 8. 20:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és cumisüvegből egyáltalán nem iszik, néz, szájában tartja a cumiját és vigyorog rám mint a tejbe tök...
2017. márc. 8. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 40-60 ml tejet eszik egyszerre, az nekem kevésnek tűnik egy 3 hónaposnak. Az én 1 hónaposom kb 100-at eszik 3 óránként, anyatejet, üvegből.

Honnan tudod, hogy ennyit eszik?

Viszont, ha a cumisüvegből nem szívja a kaját, akkor szerintem nem éhes.

2017. márc. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vigyorog rád a cumisüveggel a szájában, és nem eszi, akkor nem éhes. Szerintem nem tömd, ettől csak a hasa fog fájni, vagy visszabukja.
2017. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van itthon mérleg és mérem minden étkezés előtt és után.
2017. márc. 9. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
ha amúgy cicizik, próbáljátok meg esetleg az sns szoptanít készüléket. hátha beválik :)
2017. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!