Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hetes baba 90ml/ étkezés kb...

3 hetes baba 90ml/ étkezés kb 2-3 óránként, éjszaka 3 óránként. Ez sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 09:03
 1/9 A kérdező kommentje:
3420 volt a súlya legutóbb.
2017. máj. 30. 09:03
 2/9 anonim ***** válasza:
150ml*baba sulya ezt elosztva a napi 7 etkezesre.
2017. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kéri akkor nem sok. Ha nem gyarapszik akkor kevés.


De amúgy a fiam is ekörül evett ilyenkor. Talán 120 ml..

2017. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sírna ha nem lenne elég, illetve ha gyarapszik akkor elég :) minden gyerek más :)

a kisfiam 60-110 ml között evett. mikor mennyire volt éhes. te sem mindig ugyannyit eszel :)

ha gyarapszik akkor jó. ha van mérlegetek mérd meg

2017. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyen jó kedvű és gyarapodjon hétről hétre...sem az adagját sem őt nem kell méricskélni naponta :) a nagy lábyom 6 hósan is csak 60 miliket szopizott....mégis hízott rendesen. unokahugom 150 miliket szopizott 2 hetesen...ugyanúgy hízott vele. nem számít a mennyiség mert eltérő a tej minősége...aludjon és legyen nyugodt. akkor biztos hogy jól lakik ;)
2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó.
2017. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
gáz a baba
2017. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez az adag , de amint méreckedni viszed a babád ott megmondják mennyit hízott és ha tökéletes a súlya akkor mindent szuperul csinálsz :) jó babázást ! Mi a hozzátáplálásnal tartunk azt hiszem könnyebb volt az első 1-2 hónap hogy mennyi ml-t is adjak :')))))
2017. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két gyereket neveltünk úgy fel, hogy soha nem mértem, hogy mennyit eszik, és soha nem időre etettem. Ha éhes volt megetettem, nem hagytam, hogy sirjanak a kaja miatt, ha meg jól laktak úgyis abbahagyták az evést. Soha nem érdekelt, hogy hány ml az, amit evett. Csak azt néztem, hogy boldog, elégedett, egészséges. A kontrollok alapján úgyis megmondta volna az orvos, ha valami gond lett volna. De hál'istennek nagyon is szépen fejlődtek, anélkül, hogy méregettem volna a kajájukat, vagy a súlyukat egyszer is. Szerintem ezzel ne törődj, annyit adj neki, amivel jól lakik, és akkor boldog, nyugodt lesz.
2017. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!