Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akiknek tápszeres volt a...

Akiknek tápszeres volt a babája, meddig itta?

Figyelt kérdés
Hány hónapos/éves koráig ivott tápszert és mennyit? Mennyi fogyott egy hónapban? Kislányom 9 hós, most reggel és este eszik 230ml tápszert (210mlvíz+tápszer). Nem tudom, meddig kell majd neki adni? Ugye csak 1 éves koráig van támogatott áron, gyűjtsek be receptet? Ti meddig adtatok tápszert? Utána mit kapott? Tejitalt? Mennyit?
2017. jún. 14. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam már elmúlt egy éves, írtak neki másik tápszert ami szintén kedvezményes. Ezt még 6 hónapig kaphatja. Szerintem menj el a gyerekorvoshoz és megbeszélitek.
2017. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tejallergiás és gasztroenterológus szerint nagyon szuper, hogy még 20 hónaposan elfogadja, javaslatot adott és kiirják a tápszert (Pregomint) receptre. Ugye nála a tej meg tejital meg ízesített tápszer nem lenne opció. De fél litert nem iszik meg. Reggel 210 ml vizből készül az elfogy, estére 150ből csinálunk és kivétel nélkül mindig marad, néha a fele is.. :/
2017. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1, ő milyet iszik és mennyibe kerül?

Nem számít az ára amúgy, de ha már ez amit most kap bevált és szereti is, nem variálnék :)

2017. jún. 14. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:

A lánykám 2 éves és még issza reggel és este. A dokija 3 éves koráig felírja.


Eddig 250 ml-t ivott, de most, h melegebb van, kevesebbet iszik, olyan 150 ml-t. Az is lehet, h lassan leszokóban van.

Én úgy vagyok vele, amíg kéri, dom neki, mert sokkal értékesebb, tartalmasabb, mint egy pohár bolti tej.

2017. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos már csak reggel fogadja el, 21 hónapos. Most két hete utasította el az estit. Próbáltuk tejitalra cserélni, hátha csak a megszokott HA ízére unt rá, de este az se kell neki.

Én örültem volna, ha legalább 2 éves koráig reggel-este issza, mert egyébként nem egy nagy ivó, úgy kell tukmálni a folyadékot.

2017. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb 1éves koráig itta reggel-este, majd 2 éves kora utáne kezdte elutasítani, igy átálltunk a tejitalra, mindjárt 3 éves lesz éds lassan ezt is elhagyja.

én azért örültem neki mert elég keveset iszik egyébként ezt meg ő kéri.

2017. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 èves koráig ivott tápszert, utána mèg majdnem 2,5 èvig tejitalt.

A fene se' tudja már mennyit

2017. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 éves koráig adtam tápszert a lányomnak, de 8 hónapos kortól már csak kb. 1dl-t elalvás előtt. 1 éves kor után 2-3 hónapig tejitalt kapott azután sima tejet.


A kicsi most 7 hetes, vele is ez a terv.

2017. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 éves koráig. Már nem emlékszem, hogy egyszerre mikor mennyit ivott, de a végén már csak reggeli mellé egy bögrényi kakaónak elkészítve, meg vacsora után ugyanennyi közvetlenül lefekvés előtt csúszott le. Illetve ha valami torokfájós betegsége volt, hogy nehezen bírt nyelni, akkor napközben is darabos kaja helyett.
2017. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan az van, mint a második váladzíróéknál. Neocate után Pregomin 13 hós baba
2017. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!