Meddig evett éjjel is a tápszeres babád?

Figyelt kérdés
Az enyém 9 hónapos, lassan 10, de még mindig igényli az éjjeli adagot...tejpéppel gazdagítok neki minden egyes étkezést nap közben, egyébként is 6-szor eszik napközben, és emellett még éjjel is kéri...próbáltam hogy vizet adok, és úgy altatom vissza, de akkor óránként ébred...ha tápszert adok, egyszer kel és utána alszik reggelig...nem is lenne ezzel baj, csak lassan kint vannak a fogacskák, azoknak ugye nem a legjobb, ha fogmosás után tápszerezik, meg a pelus is alig bírja már.
2017. júl. 3. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig minden éjjel evett. Aztán azóta már csak hébe-hóba. De érdekes volt, mert ahogy milupa tejitalra váltottunk, úgy maradt el az éjszakai kelés. Pedig előtte már próbáltunk többfélét és napközben rendesen evett.
2017. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hetes koráig evett éjjel.
2017. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A baratnom 16 honaposa meg eszik ejjel.
2017. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan 9 hós és mindig kéri az éjjeli adagot. Van h hajnalban is adni kell neki, bár az már ritka. Amíg igénye van rá addig adok neki, majdcsak elmarad 1x.
2017. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7 hetes koráig. Most 4 hós, utoljára este 9kor, először reggel 6kor eszik. 7 hetes koráig éjfélkor is evett.
2017. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13 hónapos korig.
2017. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3 hetes kora óta este 8-kor eszik és 5-6 között kel. Napi 5x eszik. Nagyon kényelmes gyerek.:)

A nővére 7 hetes korában szokott le az éjszakai evésről. 2 éjszaka kínáltam vízzel éjjel kettőkor, harmadik nap már este 11-kor sem kelt fel, csak reggel 5-kor.

2017. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11 hónapos, még mindig 2x kel enni éjjel.
2017. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én 3-4 hétig próbáltam vízzel kínálni, következetesen, de óránként kelt, aztán nem bírtam tovább, illetve a férjem is kérte hogy akkor inkább kapjon tápszert míg igényli, hogy ki tudja magát pihenni a munkára. Szóval jó ideje már eszik egyszer éjjel is, aztán utána hajnali 5-6 órakor megint, és nap közben is 2-3 óránként...mozgékony, el is hiszem hogy éhes, habár nyilván örülnék ha valahogy elhagynánk ezt az éjjeli evést...de úgy tűnik a tejpépes sűrítés is kevés most.
2017. júl. 3. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Mit vacsorázik? Valami főzelék hússal esetleg?


Megértem, hogy az óránkénti felkelés iszonyú. Én már a kettőtől is falnak mennék ennyi idő után:)

2017. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!