Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baba étvágygerjesztő? 7 hónapos.

Baba étvágygerjesztő? 7 hónapos.

Figyelt kérdés

Átmenetileg lenne szükségem valami étvágycsináló módszerre (gyógyszerre), ha tudtok!


Orvostól orvosig járunk, eddig semmit nem találtak, lassan 2 hónapja már. Hol eszik, hol nem, de leginkább nem, csak épp annyit, amennyi az éhen halás ellen kell. Ezt nem én találtam ki, az orvosok is mondták, hogy ha még az adagja alá megy, akkor kórház és infúzió.


Most ajánlottak egy állítólag jó gyermekorvos-gasztroenterológust, de míg fogadni tud, az is egy hét. Tudom, hogy az étvágygerjesztő nem megoldás, de valamit addig is tennem kellene a gyomrába.


Alapvetően tápszeres, egy kis gyümölcsöt fogad el pluszban. Az orvosunk tanácsával semmire sem megyek "etessem mindennel, hússal, főzelékkel", ja, etesse meg, ha egyszer nem eszi!


2017. nov. 29. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp? Nekünk igaz nem vált be csak a Vitacolan hozta vissza az étvágyát, amit a védőnőnk ajánlott, mert kb ő is levegőn és napfényen élt...lehet vmi vitamin hiány is okozhatja, hogy nem eszik...egyébként folyékony ételt sem eszik/anyatej,tápszer/ vagy csak a konkrét hozzátáplálást nem akarja? Régóta nem eszik rendesen vagy csak mostanában?Fogzás miatt is lehet esetleg 'bújkál' benne vmi betegség...most hányás hasmenéses vírus van..
2017. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Láttam én is a Vitacolant, de az van ráírva, hogy 1 éves kortól. Semmit nem találok, amit kisebbeknek szabadna szedni.


Már másfél hónapja küzdünk, közben volt egy egy 5 napos vírusfertőzés, de hamar rendbe jött. Előtte is étvágytalan volt, közben is, azóta is...


A tápszert sem eszi, illetve alig-alig. Nem bánnám én, ha "csak" a hozzátáplálás nem menne, csak legalább a tápot enné. A táp fajtája nem lehet gond, csomó félét kipróbáltunk, csak azt fogadja el, amit mindig is. Másból egy kortyot se.

2017. nov. 29. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém...nekünk rota után lett extra rossz evő, akkor kezdtük a vitacolant...remélem minél hamarabb kiderül mi lehet a baj
2017. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány kiló a gyermeked? Fiú vagy lány?
2017. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!