Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Beba ha start pro tápszert használunk. A doktornő azt írta fel, hogy napi 6x130 ml. De most vagy 120-at vagy 150-et tudok csinálni. Az okés, hogy öntök ki belőle, hogy annyi legyen de azt burítsam ki? Mert a dobozon az van, hogy egyből fel kell használni és akkor ez így pazarlás lenne és nem valami olcsó így felírva sem. Azért nem kérdeztem meg ott, mert csak irthon néztem meg a receptet.
2017. dec. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő a kész tápszer mennyiségét írta fel neked. :)

120 ml vízből + 4 lesimított adagolókanálnyi porból kb. 130 ml fogyasztásra kész tápszert kapsz.

2017. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell ennyire pontosan mililiterre méricskélni,a babád ugy is annyit eszik emennyi jolesik,ha épp 90 akkor annyit,de lehet legközelebb a 150t is megeszi...
2017. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Gondoltam erre is, de múltkor meg 120-at írt rá, azért nem értettem :D

#2 Az a baj, hogy ha 200 lenne benne annyit is megenne, már így is vissza kellett venni az adagból mert túl sokat hízott.

2017. dec. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!