Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért kap most minden gyerek...

Miért kap most minden gyerek indokolatlanul HA tápszert?

Figyelt kérdés
Van aki egyáltalán sima tápszert ad 6 hónap alatti babájának? pl.: Milumil 1est, nem pedig StartHA-t.
2017. dec. 20. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiam is "indokolatlanul" kapott HA tápszert, mert elvileg nem volt allergiás a családban. Volt, csak nem tudtam róla, hogy az vagyok, komolyabb tünetek csak ezután jöttek. Na szóval a fiam kapott nem HA tápszert is bukásra, Milumil AR-t. Majd jött a tejmentes. Persze a kicsi esete már indokolt HA volt ezután, nála fel se merült az AR tápszer, max HA/AR de nála mef Neocate lett a vége úgyhogy szerintem ugyanmindegy mit eszik.
2017. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk is egyből azt írták fel... Nem kérdeztek semmit. A Milumil 2-ből már simát vettünk. Semmi baja nem lett tőle.
2017. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Minden babát ismersz, hogy ennyire tudod?

Biztosra akarnak menni, ami jó!

2017. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kockázat az orvos, ezért kap mindenki ha tápszert. Nincs evvel semmi gond.
2017. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!