Most akkor elapadt a tejem?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hónapja nem szopik a babám. Már nem ébredek fel arra, hogy tiszta tej a pizsamán, teljesen puha lett a mellem, végül is mintha már nem lenne benne semmi. Nem csomós, nem feszül. Viszont ami aggaszt, ha megnyomom egy kicsit, akkor jön még belőle tejcsepp. Azért tettem fel a kérdést, mert amit írtam is, egyáltalán nem feszül és tényleg olyan mintha elapadt volna, de ezek a cseppek meddig normálisak? Most menta teát iszok és most is rajta van a hideg vizes borogatás. Szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalatokat. Köszi előre is!
2018. ápr. 25. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt hetekig, a vege fele mar inkabb ilyen viz féle volt mar. Hideg vizes borogatas hasznal, bar nem mindig hamar apad el. Az elsonel napok alatt elapadt nekem is,a masodiknal enis igy voltam. Borogattam estenkent es par het mulva teljsen eltunt
2018. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2018. ápr. 25. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Napokig, de akár évekig is eltarthat míg teljesen elapad.
2018. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy feszuljon, nekem mar nagyon regota egyaltalan nem feszul, puha, megis szoptatok. Ha jon belole, az azt jelenti, hogy a prolaktinszinted meg valoszinuleg magasabban van, es visszahozhato a tej. Ez akar a szoptatas abbahagyasa utan 1 evvel is meg sokaknal megfigyeljeto.
2018. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy ha már magától nem csorog a tej, nem feszül a mell, nem kell tennem semmit. Ne nyomogassam, magától megoldódik a dolog. Így is lett. Én azért kérdeztem rá mert aggódtam, hogy a magas prolaktin szint miatt nehezen jön majd össze a második baba de nem volt ilyen gond.
2018. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, én is a prolaktin szint miatt aggódok. Viszont időre volt menszi is, normális. Akkor nem nyomogatom, lehet az is ingerli.
2018. ápr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!