Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki milyen teát ad 2hónapos...

Ki milyen teát ad 2hónapos babájának? A vizet sajnos nem issza meg.

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 05:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Amíg csak anyatejes,addig nincs szüksége más folyadékra. Az én babámnak 2 hónapos korától kellett adnom pótlásként tápszert,ettől szorulása lett sajnos. Akkor adtam neki néha kamillateát. Egyébként Babamosoly teát adtam,az jó volt hasfájásra is az espumisan csepp mellett.

Amikor pedig elkezdtük a hozzátáplálást,akkor pi vizet adtam,azt nem kell forralni sem. Már 17 hós,azt eszi,amit mi. És többnyire csak vizet iszik,meg tejet. Teát csak akkor,ha beteg.

2019. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Semmilyet. Anyatejes volt, kiskanalbol/pohárból próbálgattam neki adni vizet, hogy szokja. Hónapok alatt szokta meg annyira, hogy mire a kostoltatas elkezdodott, akkorra megivott par kortyot. Nyilvan lassu folyamat raszoktatni a vízre es sokkal egyszerubb az ízes teakra raszoktatni. Ne add fel, most 3 éves a fiam és igényli a vizet és olyan büszke vagyok rá.
2019. márc. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%

1-2


Tápszeres táplálásnál van a kérdés!



Bnőméknél a mcsek teák váltak be

2019. márc. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Mecsek
2019. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Babydream bio gyümölcsteát.
2019. márc. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyet. Tápszeresnek se kell.
2019. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell tápszeresnek sem, anyatejesnek sem de azért én vizet adnék neki minden nap. Hagy szokja ha nem is iszik csak 1-2 kortyot egész nap. Én is csak a hozzátápláláskor kezdtem el vele itatni, még hónapokkal késöbb is egy kínlódás. Szerintem sem kell tea, maradjon a víz és csak legyen ott körülötte mindig. Ha jönnek a melegek lehet jobban iszik majd pár kortyot.
2019. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Tàpszeres babának se szükséges semmi. Igény szerinti tápszeres táplálás során -ahogyan ugyanilyen módú szoptatásnál is- a baba szomjoltásra is használja a tápszert, cicit.
2019. márc. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Édeskömény teát adtam neki mikor onnantól kezdve hogy haza hoztuk és meg mai napig azt iszik víz helyett 14 hós. Sajnos hasfájós is volt és nekünk ez a tea rengeteget segített.
2019. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tapszeresek a gyerekeim (3) es nem adtam teat. Kostoltattam veluk vizet, azt sem fogadtak el hozzataplalasig igazan, mondjuk mindegyik teli es kb a hozzataplalassal egyutt kezdodott a meleg is, gondolom akkor mar szomjasak voltak.

Ha kaptak teat megis kesobb, akkor jo ideig csipkebogyo husbol csinaltam nekik (amelyiket hideg vizben kell aztatni sokaig es aranyszinu lesz), azt szerettek, pedig nem edes, inkabb savanykas.

A tapszerrel nagyon sok viz bemegy, amig csak azt kapnak, addig nem igaxan szomjasak, ugy vettem eszre.

2019. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!