Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki milyen teát ad 2hónapos...

Ki milyen teát ad 2hónapos babájának? A vizet sajnos nem issza meg.

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 05:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
Bocs h nem néztem címkét, de a véleményem helytálló akkor is. Nem kell rászoktatni 2 hónaposan már a teákra. Akkor se ha natur tea. Vizzel kell kínálgatni! Sokszor, nagyon sokszor, türelemmel!
2019. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Semmilyet, a tápszeresnak sem kell. Egyébként az nem esett le, hogy azért nem " szereti" a vizet mert nem kell neki? Két hónaposan már okosabb mint az anyja, tudja mi kell neki.
2019. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En kamilla teát adtam neki 1 hónapos kortól, persze cukor nélkül! Nem fogadta el a vizet. Nagyon sokat segített a hasfájáson. Most 6 hónapos és simán megissza a vizet is gond nélkül.
2019. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok,bocsánat,benéztem a kérdést.

Én úgy tudom,h a tápszeres babáknak sem kell plusz folyadék,amíg nem esznek mást.

Esetleg vizet,h szokja,kanálból vagy pohárból.

Ezt a védőnő mondta annak idején,ahogy a kamillateát is ő javasolta a szorulásra az orvossal egyetértésben.

2019. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kamilla teát, de csak keveset. Hasfájós, a védőnő ajánlotta.
2019. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rmonika001 válasza:
Miért fontos az hogy ne a teához szokjon hozzá hanem a vízhez? Elvileg a tea is Csak ízesített víz, nem?
2019. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mónika, téged sem az eszedért szeretnek!
2019. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 rmonika001 válasza:
Mindenki mondjon amit akar, én teán nöttem fel, rengeteget teáztam gyerekként is, babaként is, és huuu mindig is makkegészséges voltam. És huu mindenki kapjon a szívéhez! Be is volt az ám cukrozva, mert gyereknek hogyne izlene úgy jobban. És nem hiztam el gyerekként sem, most sem, én nem lett semmi bajom tőle és még finom is volt!
2019. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!