Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Akik igény szerint etetnek,...

Akik igény szerint etetnek, tápszerrel: ti esténként hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Megvárjátok, amíg felsír, hogy éhes, és utána álltok neki megcsinálni a tápszert?
2019. ápr. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Éjszakára gondolsz gondolom.


Régen úgy csináltam, hogy előre elkészítettem és hűtőben tároltam. Mikor felébredt a baba, akkor megmelegítettem, de ez nem volt jó, mert ő végig sírt, amíg meg nem kapta. Így a férjem nem nagyon tudott pihenni.


Most úgy csinálom, hogy mielőtt lefekszem (11 óra körül) bekeverem termoszba a tápszert. Általában 2-3 óra körül kel mostanában a babám. Csak átöntöm egy cumisüvegbe és még jó meleg olyankor.

2019. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igény szerint etetek, de a lányomnál magától beállt ez a kb 3 óránkénti kajálás + éjjel egyszer ébred. 8-kor fürdés, utána vacsi,egy kis összebújás és alvás.

Éjjel ha elkezd nyöszörögni, felkelek és csinálom a tápszert. Mire apa kiveszi a kiságyból és átpelenkázza, addigra készen is van a hajnali térítés.

2019. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor felébrednek, akkor készítem el nekik.
2019. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, akkor készítettem.

Este bekészítettem a port az cumisüvegbe.

A víz 30 mp alatt melegedett meg a mikróban, ráöntöttem a porra, mire beértem a baba szobájába összeráztam és már ehette is.

2019. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen, amikor elkezd beszélni (2 hónapos kora óta nem sír), be van készítve termoszban a forró víz, mellé a hideg.
2019. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Amikor elkezd nyöszörögni, ébredezni akkor kelünk, peluscsere és gyorsan csinálom a kajcsit, nincs előre bekészítve de fél perc alatt ígyis úgyis kész.


De a termoszos verzión amit valaki írt már én is agyaltam, mert abban jó meleg marad nagyon sokáig, lehet csinálhatnám abba és csak át kellene önteni.

2019. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor nyöszörögni kezd. A mi ágyunk és az Ő ágya között van egy polc oda van elkészítve a cumisüvegben a por, termoszban a forró víz, egy üvegben pedig a hűtött víz és van egy cumisüveg ami üres abban mérem össze. Mire felébred kész.

Kicsit túl komplikáljuk de tökéletes így.

2019. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy adag por a cumisüvegbe, melegvíz termoszba. Mikor kéri tápit 2 perc se megcsinálni.

Mivel a fiam AR speciális tápszert eszik, nálunk nem volt opció az előre elkészítés soha. Így mindenhová cipelem magammal a termoszt, mert ha a bolt közepén vagy a parkban/játszótéren éhezik meg esélyem sincs melegvizet szerezni.

2019. ápr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Amikor enredezik, akkor keszitem. Ujszulottkent is voltak jelek mar siras elott, hogy ebredni fog, matatott, keresett, grimaszolt, erre volt, hogy nem ebredtem fel, csak a sirasra, de most mar 5 honapos es eleinte feszkelodik, erre altalaban mar megebredek.

Egyebkent en is viszek fel termoszban forrovizet, a cumisuvegekben pedig az adagja kb 2/3-anak megfelelo hutott vizet. Ezt omtom fel a termoszbol es mehet is bele a tapszer, szerintem kb fel perc. Nem jarok le emiatt a konyhaba, mert abbol orditas lenne, az biztos.

2019. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!