Bukastol meg tud fulladni?

Figyelt kérdés
Mar harmadszorra fordul elo, hogy minden ovintezkedes ellenere (bufizetes stb) eves utan akar 1-2 oraval bukik a 2 honapos babam. Fekszik a kisagyban es egyszercsak puff, orran szajan jon a kaja. Eddig mindig pont ott voltam es oint eszrevettem, de mar kb retteget, hogy mi van ha nem vagyok ott es ugy tortetnik. Felek hogy bentmarad a szakaban, felrenyeli, nem kap tole levegot v akarmi... vagy ez hulyeseg?? Ugy nem tud megfulladni??
2019. jún. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha hanyatt fekszik, akkor sajnos könnyen visszajuthat a tüdejébe :(
2019. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam is nagy bukós volt. Mikor már 4 óránként evett, akkor is képes volt étkezés után 3 óra 50 perccel kipakolni egy nagy adagot. Most töltötte a 7. hónapot, és kb 2-3 hete vettem észre hogy sokkal jobb a helyzet. Már csak ritkán és kevés jön vissza. A gyomorszajuk szép lassan zárul, a probléma lassan is szűnik meg. Épp ezért én hason altattam (persze légzésfigyelővel).
2019. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bukós volt a babám, ezért mindig hason altattam. mire megtanult forogni, addigra megszokta és magától is hason aludt
2019. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hason altatás nem volt opció (nyaki izommerevsége miatt gyűlölte), de ha csak oldalra fekteted, ne teljesen, hanem csak picit alátámasztva fél oldalról, és a fejét oldalra fordítod is jó. Csak annyira, hogy ne gördülhessen hasra.

Etetések elosztásán lehet esetleg változtatni pl gyakrabban?

2019. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bukós (volt, talán már mondhatom, ritkák mostanában a bukások pedig 20 hónapos) fiam van nekem is. Oldalán fekve altattam, légzésfigyelővel, pedig ő alvás közben sosem bukott.
2019. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is bukós volt a babám. Aztán átváltottam anti colic üvegre és megszűnt :)
2019. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres? Mert vannak sűrűbb tápszerek pl. Humana Baby Fitt. Hason kell altatni, fejrésznél könyvvel meg lehetne emelni az ágyat.
2019. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!