Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tapasztaltabb anyukak segitene...

Tapasztaltabb anyukak segitene valaki?

Figyelt kérdés
Most a babam 3 honapos,tapszeres tehat szumisuvegbol taplalkozik. Elso babam igy ezeket nem ertem az idosebb rokonok pedig nem igazan tudjak. Annyit tudok hogy a cumisuvegek teteljen van ugye a cumi resz es azon van szamozas. Na ezzel nem vagyok tisztaban hogy hanyas szamu lenne idealis a babamnak? Van neki egy olyan amin 1-es szam van es abbol nem szeret enni mert alig meg neki a tapszer hiaba szivja,egy ora mire megeszi az adagjat. Kaptunk egy olyat amin 3-mas szam van es abbol kb 10-15 perc alatt megeszi az egesz kajat . Annal nagyobb a lyuk a cumin minnel tobb szamot mutat? Bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok de senki nem mondta es mindent magamtol kell kitapasztalnom. Szerintetek akkor a harmas jo neki ha most is bevalt? Mert tervezek neki venni masik cumisuveget es ha ez jo akkor ilyet fogok.
2019. jún. 25. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mamos cumisüvegünk van, minél nagyobb a szám annál nagyobb a lyuk a cumin. Maradj az 1esnél, dolgozzon csak meg az ennivalóért, azzal kevesebb levegőt is nyel és a hasa is kevésbé fàj mintha hirtelen betolja az adagjàt. Most 4 hónapos a babàm most vettem neki csere cuclikat, 2es méretben.
2019. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Igen, az 1-es a legkisebb, a 4-es a legnagyobb, ihat már 3-asbol nyugodtan, sőt ha nem szopik anyatejet, akkor tök mindegy mekkora a cumi, azért kell az 1-es az ujszülöttnek, hogy ne érezze sokkal könnyebbnek a cumisüvegböl való ivást, mint a cicit, mert akkor nem akar mellből szopizni.
2019. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Levegőt meg ha jó a cumisüveg akkor nem fog nyelni. Nem kell szenvedtetni 1-es cumival.
2019. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, 1 az újszülötteknek való sima tapszerhez vagy lefejt tejhez. Nehezen jon belole de egy ujszulott meg keveset eszik igy nem egy ora az eves ha minden jol megy.

2es sima tapszerhez meg csak-csak elmegy de mi AR tapszert adtunk a fiamnak, es az csak a 3as MAM-on folyik at belathato idon belul vagy az annal nagyobbon. Nem kell kínozni mar az 1es cumival, mar feltetelezem nem csak 30-60ml-t eszik egyszerre igy az sem jo ha habzsolja de az sem ha elfarad az evestol.

2019. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azert nem anyatejes mert egy honapig korhazban volt es ott persze cumisuvegbol volt etetve,mire hazahoztuk a tejem elment. Elso bocsi de egy kinzas volt neki az 1-es cumibol eves 120 miliket megesz van amikor csak 80-90 de ugyesen,nem hasfajos es kaa utan rokton bufizik altalaban. Ha ujra 1-es cumibol enne akkor inkabb hagyna a fenebe es nem is enne mert csak kinlodna. Koszonom anyukak most mar vilagosabb a helyzet halas vagyok :) boldog babazast mindenkinek,nojenek nagyra a gyerekeitek ,egeszsegben :)
2019. jún. 25. 22:49
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Csak úgy halkan jegyzem meg, hogy a gyerekednek a kórházban is joga lett volna igény szerint szopni. Bizony téged is el kellett volna helyezni a kórházban, hogy a gyerek mellett lehess és szoptathasd.
2019. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok, azzal eteted amivel akarod. Használhattál volna mellszívót, svéd itató poharat, fecskendőt is. Nem kellett volna egyből a cumisüveg. De valószínüleg a cumisüvegen is rajta volt az ajánlás hogy mennyi idős kortól használható.
2019. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hello a szopikommando megjott megint? Eljen a napi "cumisuveg gyalazo, amugy szaranyavagy mert nem sved itataoztal de meg a jogaidat se tudod komment"
2019. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, mellszivoztam amig volt tejem csak tudod egy honapig voltunk korhazban mert koraszulott es elment a tejem!! Fecskendozni biztosan nem fogok es a tobbi hulyeseg. Cumisuvegre lett szokva a ket het szonda utan,orulok hogy mar nem szondas nem meg valogatni. De persze jobban tudod. Amugy attol mert nem volt most igazad nemkell pattogni. Es a kerdest azert tettem fel mert szemelyes tapasztalatok jobban erdekelnek mint holmi szar kis fecni amin egy mondatban osszefoglaljak. De persze ezt is jobban tudtad,tobbi normalis hozzaszolonak koszonom a segitseget :)
2019. jún. 26. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted a többi honnan vette? Jaaa csak nem a szar fecniről, hogy minél nagyobb a lyuk annál nagyobb a szám?!?? 😆idióta. Csak lusta voltál fejni, 4 és fél hónapja fejek és nem apad el. Nem hiába szaporít tejet de megint biztos tévedek. Hogy boldogulsz az életben ha a szövegértelmezés sem megy? Lusta vagy etetni is ha azt akarod minèl hamarabb becuppantsa. Szegény gyerek
2019. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!