Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil Komfort 1 csak orvos...

Milumil Komfort 1 csak orvos tanácsára adható?

Figyelt kérdés
3 hetes a kislanyom, de fáj a pocija. Tegnap vettem neki ezt a tápszert, de meg nem adtam neki. Beba Optipro ha 1től nem nagyon volt széklete.
2019. júl. 22. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden 3 hetesnek fáj valamilyen mértékben a hasa, mert most alakul ki a bélflórája, az emésztése. Ezt ki kell bírni. Anyatejes babáknál szintúgy, ott nem tudod kikerülni, hogy a laktóztól ne fájjon a hasa(max ha kevesebb tejtermék eszik az anya, de attól még az anyatejben van laktóz). Próbáltad 1es helyett a Start tápszert? Nincs benne plusz keményítő, mint az 1esben és könnyebben megemészti. Mi 3 hónaposan a Hipp Komfortot próbáltuk ki, de szegénynek extrém hasmenése lett tőle. Szerintem dokival mindenképp beszéld meg, lehet, hogy nem is kell a komfort, elég lesz csak másik HA tápszer.
2019. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi Beba HA starttal kezdtük, aztán váltottunk Beba HA sensitive-re, attól elmúlt a hasfájása. Elvileg 60%-al kevesebb laktózt tartalmaz. Most már újra startot kap 5 hónapos jelenleg és semmi baja nincs tőle,de az elején a sensitive sokat segített. Mindenképpen beszéld meg az orvossal.
2019. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam olyat is amit nem írt fel, meg olyat is amit ő írt fel. Végül nálunk pont a komfort vált be
2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!