Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetséges terhesség?

Április 10-én volt utoljára menstruációm, majd a várt előtt 1-2 nappal erős alhasi görcsel élénk piros vérzésem volt ami el is múlt és utana 2 napig nagyon kevés barnázásom volt, rá egy hétre elmentem dokihoz aki megvizsgalt és megultrahangozott. Azt mondta terhességre nem lát eselyt a mehnyaálkahártyából adodoan de ha 2 hét mulva se jönne meg végezzek tesztet, orvos utan csinaltam egy tesztet, másfél hét mulva és két het mulva is csináltam, mind a három negatív lett, melleim érzékenyek de van hogy elmúllik és alig lehet erezni a fajdalmat, szokasos feherfolyásom is megvolt menstruacio elott olyan 2 héttel . Most szombatra kellene jonnie a kovetkezo menstruacionak, van esély terhességre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teherbeesés, esély

jún. 12. 17:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ha véreztél, negatív a teszt és doki se lát semmit, akkor miből gondolnád, hogy terhes vagy?

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont jún. 12. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert nagyon kevés vérzésem volt,hogy esetleg nem e lehet betudni beágyazódási vérzésnek? Illetve a teszt is mutathat pozitiv esetén negatívat :) nem tudom mennyi esély van rá már a harmadiknál :)

# 2/17Időpont jún. 12. 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az élénk vérzés talán egy fél napig ha tartott :)

# 3/17Időpont jún. 12. 17:57 Privát üzenet
Szerintem nem vagy terhes. A teszt negatív, a doki nem látott semmit... Nem minden ciklus egyforma! Bizonyos keretek között normális, hogy változik a vérzés mennyisége, a ciklus hossza, ilyesmik. Ha volt olyasmi folyásod, mint a peteérés környékén szokott lenni, akkor peteérésed is volt, tehát az előző ciklusból nem lettél terhes. Hogy a mostani hogyan sikerült, az majd kiderül.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont jún. 12. 18:01 Privát üzenet

....a teszt is mutathat pozitiv esetén negatívat”

Aha és érdekes módon minda3 teszt negativat mutatott a pozitív helyett...? Azért ne essünk a ló túloldalára, egy normálisan, megfelelő módon és időben elvégzett terhességi teszt 99,9%-ban kimutatja a terhességet, nagyon minimalis az esély h negatív lesz úgy a teszt, h közben az illető terhes.

De egyébént a doki nem lat semmit, a tesztek mind negatívak és ráadásképp még meg is jött. Már hogy lennél terhes??

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont jún. 12. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Délutáni vizeletbol,10mlU\ML érzékenységű teszt volt :)

# 6/17Időpont jún. 12. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

vérzésem is csak egy fél napig volt..utána csak két napig barnázás :)

# 7/17Időpont jún. 12. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de az is nagyon minimális

# 8/17Időpont jún. 12. 18:24 Privát üzenet
Szerintem nem vagy terhes, ha most az áprilisi menstruációd miatt kérdezed akkor kizártnak tartom. Elvileg ugye április 10.-én volt meg a menstruációd, az pedig bő 2 hónappal ezelőtt történt, ezekszerint márciusban kellett volna megtermékenyülnöd. Ne haragudj hogy ezt írom de biztosan nem vagy terhes, március óta is a tesztelésedig legalább 5-6 hét telt el, a teszteknek kellett volna már mutatnia ha az lennél. Véleményem szerint menj el endokrinológushoz és nőgyógyászhoz is.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont jún. 12. 18:25 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Április 10-én a rendes menstruációm volt..majd Márciusban volt a rendszertelen ..a teszt elvégzésénél 3 hete késett,elnézést a rossz fogalmazásért

# 10/17Időpont jún. 12. 18:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek terhes lettem?
Melyik terhességi tesztet ajánlanátok, és hol lehet kapni?
Lenne egy kerdesem Pozitív teszt? Ellenére vérzés többi lent
Tényleg annyira kockázatos a megszakításos védekezés?
Június 7 volt az utolsó menstruációm, bár nem tartott csak 3 nap az 5 helyett. Lehetek terhes? Többi lent.
Ha a kórházban minden vizsgálatom jó, a Baba szépen fejlődik, miért van " Fenyegető vetélés" a diagnózis?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!