Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Április 10-én volt utoljára menstruációm, majd a várt előtt 1-2 nappal erős alhasi görcsel élénk piros vérzésem volt ami el is múlt és utana 2 napig nagyon kevés barnázásom volt, rá egy hétre elmentem dokihoz aki megvizsgalt és megultrahangozott. Azt mondta terhességre nem lát eselyt a mehnyaálkahártyából adodoan de ha 2 hét mulva se jönne meg végezzek tesztet, orvos utan csinaltam egy tesztet, másfél hét mulva és két het mulva is csináltam, mind a három negatív lett, melleim érzékenyek de van hogy elmúllik és alig lehet erezni a fajdalmat, szokasos feherfolyásom is megvolt menstruacio elott olyan 2 héttel . Most szombatra kellene jonnie a kovetkezo menstruacionak, van esély terhességre?

2019. jún. 12. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha véreztél, negatív a teszt és doki se lát semmit, akkor miből gondolnád, hogy terhes vagy?
2019. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert nagyon kevés vérzésem volt,hogy esetleg nem e lehet betudni beágyazódási vérzésnek? Illetve a teszt is mutathat pozitiv esetén negatívat :) nem tudom mennyi esély van rá már a harmadiknál :)
2019. jún. 12. 17:56
 3/17 A kérdező kommentje:
Az élénk vérzés talán egy fél napig ha tartott :)
2019. jún. 12. 17:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A teszt negatív, a doki nem látott semmit... Nem minden ciklus egyforma! Bizonyos keretek között normális, hogy változik a vérzés mennyisége, a ciklus hossza, ilyesmik. Ha volt olyasmi folyásod, mint a peteérés környékén szokott lenni, akkor peteérésed is volt, tehát az előző ciklusból nem lettél terhes. Hogy a mostani hogyan sikerült, az majd kiderül.
2019. jún. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

....a teszt is mutathat pozitiv esetén negatívat”


Aha és érdekes módon minda3 teszt negativat mutatott a pozitív helyett...? Azért ne essünk a ló túloldalára, egy normálisan, megfelelő módon és időben elvégzett terhességi teszt 99,9%-ban kimutatja a terhességet, nagyon minimalis az esély h negatív lesz úgy a teszt, h közben az illető terhes.

De egyébént a doki nem lat semmit, a tesztek mind negatívak és ráadásképp még meg is jött. Már hogy lennél terhes??

2019. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Délutáni vizeletbol,10mlU\ML érzékenységű teszt volt :)
2019. jún. 12. 18:12
 7/17 A kérdező kommentje:
vérzésem is csak egy fél napig volt..utána csak két napig barnázás :)
2019. jún. 12. 18:23
 8/17 A kérdező kommentje:
de az is nagyon minimális
2019. jún. 12. 18:24
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem vagy terhes, ha most az áprilisi menstruációd miatt kérdezed akkor kizártnak tartom. Elvileg ugye április 10.-én volt meg a menstruációd, az pedig bő 2 hónappal ezelőtt történt, ezekszerint márciusban kellett volna megtermékenyülnöd. Ne haragudj hogy ezt írom de biztosan nem vagy terhes, március óta is a tesztelésedig legalább 5-6 hét telt el, a teszteknek kellett volna már mutatnia ha az lennél. Véleményem szerint menj el endokrinológushoz és nőgyógyászhoz is.
2019. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Április 10-én a rendes menstruációm volt..majd Márciusban volt a rendszertelen ..a teszt elvégzésénél 3 hete késett,elnézést a rossz fogalmazásért
2019. jún. 12. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!