Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta meddig...

Esemény utáni tabletta meddig véd?

Figyelt kérdés

Peteérésem után 2nappal történt a baleset. Bevettem egy esemény utáni tablettát még e

Aznap éjjel. De...

1hetre rá még egy baleset. Van esély a terhességre?



2019. júl. 28. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem el komolyan..


[link]

2019. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Van. Az esemény utáni tabletta nem véd a következő alkalommal.

Menj el nőgyógyászhoz és olvass kicsit utána az interneten a dolgoknak. Ezekből a "balesetekből" előbb utóbb baba lesz és ha ennyivel se vagy tisztában, nem gondolnám, hogy a szülői feladatok ellátására képes leszel.

Számtalan védekezési módszer létezik (gumi, gyógyszer, spirál.....stb,), tessék tájékozódni, mielőtt szexre kerül a sor.

2019. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

35 éves anya vagyok. Az első baleset a mi hibánk volt ;(

A második a gumi szakadt. Gondolok arra hogy hogy 3nap utan menszesz várható es ha a gyógyszer miatt leválhatott a petesejt akkor nem sok esély van. Tegnap történt az utóbbi. Holnap persze nőgyógyász. Csak érdeklődöm...

2019. júl. 28. 22:22
 4/12 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok:


Kitartás. Bár nem véd az esemény utáni, de ha esetleg mégse vagy terhes, kérdezz rá egy fogamzásgátlóra. Ha normális a doki, csináltat egy vérvételt előtte és a neked megfelelő erőssègű tabit írja majd fel. Ennyit megèr, ha nem szeretnél még egy bébit.

2019. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Spirálon gondolkozom. Talán az nagyobb biztonság
2019. júl. 28. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérd ki a doki véleményét a spriálról, fogamzásgátlóról. Az eseményutáni a szervezetnek egy óriási adag hormon, ráadásul 2 héten belül 2 tabi.
2019. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy ciklusban nem vehető be több esemény utáni, szóval marad a reménykedés. Esély van, de ha ciklus vége felé vagy, akkor kisebb. Dokival érdemes beszélni, vannak jobb alternatívák, mint a gumi.
2019. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Több eszed lehetne ennyi idősen, hogy tudd, az esemény utáni nem hat örökké.
2019. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez most mire volt jo? Jobban érzed magad?
2019. júl. 29. 12:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Megvizsgált és azt mondta latja hogy nem sokára jön vérzésem. De biztos ami biztos meg egy escapelle tabletta.
2019. júl. 29. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!