Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 7cm. Es ciszta a...

Lillavarga08 kérdése:

Van egy 7cm. Es ciszta a petefeszkemben. Szerintetek kipukkant?

Figyelt kérdés
2 honapja kesett a mensim,viszont ma reggel megjott és már nem szur a hasam..szerintetek kipukkant a ciszta? Merthogy amiatt nem jött meg 2 honapig.

2019. júl. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed ab után lett ciszta a jobb petefészkemben, nagyon görcsöltem , megkavarta missed ab a hormonrendszert, azt mondta a dokim valószínűleg az első mensivel távozni fog. Ha nem be kell feküdnöm a kórházba. Elég erősen jött meg és utána már nem szúrt, görcsölt. Utána nem volt kitapintható sem a ciszta. Ha nem görcsölsz lehet kipukkadt, de jobb a biztonság kedvéért megnézetni dokival.
2019. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már sokszor cisztám 2,5-8 cm-esig többféle is. Mindegyik spontán távozott, egyiket sem kellett operálni, viszont változó, hogy éreztem-e. Az egyik mikor távozott, olyan erős görcseim voltak, hogy azt hittem lefordulok a székről, kb. mint vajúdáskor. Egy másik alkalommal viszont semmit sem vettem észre. A jobb pf-ben volt ciszta, majd rendesen menstruáltam, utána controll a dokinal. Hurrá, eltünt a ciszta a jobb oldalról, viszont lett helyette egy új a bal oldalon. Azóta nem tudom mi a helyzet, mert pont várom, hogy megjöjjön, immár 39. napja, utána ismét doki.
2019. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!