Véletlen lehet?

Figyelt kérdés

Peteéres környékén (netes kalkulatorok alapjan pont aznap) voltunk egyutt a parommal egyszer, most volt az elso próbálkozos honapunk. Azóta eltelt 8 nap, faj a hasam, kicsit, nem vészes, főleg nyomasra érzem, fajt mar a derekam is ami nem szokott ilyenkor es ami a legmeglepőbb, sötét rózsaszín pecseteles volt ma a wc papiron. Fel honapja szedem a trimesztert. Az zavarhatta ossze a ciklusom es lehet hogy meg fog jönni, vagy van arra esély, hogy életemben először az első probalkozasra összejöjjön a baba? köszönöm szepen!


Ma reggel teszteltem, persze negativ volt, nem is tudom mit gondoltam :D


2019. júl. 30. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, nekem is elsőre sikerült, meg a tasomnak is és sokan másoknak is. De az is lehet, hogy meg fog jönni. Sajnos nem leteznek jól elkulonithrto terhes és pms tünetek. Majd kiderül ha nem jön meg.
2019. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Én a beágyazódás idejét egyértelműen éreztem. Éles nyilaló fájdalmam volt egy bizonyos ponton. Azt nem tudtam összetéveszteni a menstruációs tünetekkel, illetve ahhoz még korán is volt nekem.

Aztán a menstruáció előtt 1 nappal elkezdtek jönni a tompa nyomások, pont mint mikor megjött. Gondoltam, akkor biztos ma fog megjönni.. nem volt semmi. Másnap megint ez az érzés volt, de este se történt semmi.. na ekkor kezdett gyanús lenni a dolog. Nekem ha egyszer jön az érzés, akkor megjön egy napon belül és pont. Harmadnap csináltam tesztes és pozitív lett. Az enyhe megjön érzés pedig kitartott még 1 hétig, aztán elmúlt.

Szóval leszámítva a beágyazódás idejét, nekem semmi extra nem volt. Abból pedig nem következtettem semmire, csak reméltem, hogy minden rendben lesz.

2019. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg azt nem irtam le, hogy ki is jött par kisebb pattanás az arcomon főleg a szam körül. Ez is tipikusan a menzi jele. Ha bekavart a trimeszter, helyreáll ez valamikor? Vagy akkor innentől ossze vissza lesz a verzesem? Köszönöm lanyok :)
2019. júl. 30. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
A trineszter sokaknak csinált ilyet sajnos.
2019. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!