Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki véletlen...

Van itt olyan aki véletlen lett terhes?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akiknél nem volt tervbe a baba?

Mit szólt hozzá az apa?


2019. febr. 27. 10:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen gyerek vagyok. Hivatalosan meg se születhettem volna, mert anyámra azt mondták, hogy meddő. De itt vagyok. Örültek nekem.
2019. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem volt tervben, bár már régóta együtt voltunk, fel sem merült a gyerekvállalás. Védekeztünk is, mégis terhes lettem. Nagyon fordult a világ, már megvolt a repülőjegyünk Olaszországba, elég sokat utazgattunk. Megcsináltam egy hajnalon a tesztet és pozitív lett. Volt sírás, öröm, úriiiisten most mi lesz, a melóhelyemig a villamoson vagy pityeregtem, vagy mosolyogtam, tuti hülyének néztek. Aztán jött a pofon az első vizsgálat után, hogy veszélyeztetett terhes leszek, mert nemcsak cisztáim voltak, de véreztem is. 9 hónap izgalom, idegesség, hogy egészséges legyen, minden sikerüljön. Ma már 10 éves, gyönyörű, derékig érő, barna hajú kislány, aki a legnagyobb kincsünk a világon.
2019. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Közösen terveztük az életünket, együtt voltunk 10 éve, jövőre lett volna az esküvő, már szervezgettük. Én még egyetemista voltam, diploma előtt, nehéz vizsgák még hátra. Több orvosi szakvélemény alapján nem tudtam volna természetes úton teherbe esni, több kizáró ok is volt. Ezért a párommal négy éve védekezés nélkül voltunk, mondván akkor már legalább élvezzük, ha babánk már nem lehet természetes úton. Mire gyanús lett a dolog, már 10 hetes voltam. Én bepánikoltam, de a párom átölelt és azt mondta, hogy ne aggódjak, akármi és akárhogy is lesz, majd ő vigyáz ránk. Megnyugodtam, és igazából mindenki örült neki. Már 3 éves, gyönyörű, okos, szép gyermek, mindennél jobban imádjuk.
2019. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Olvasgasd pl az abortusz témakört, mindjárt kiderül, hoyg mi volt az apa véleménye. A pozitív reakció igen ritka egy nem tervezett terhességnél
2019. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Véletlen=nem tervezett
2019. febr. 27. 12:00
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nem örült a párom. Anyagiak miatt főképp, ezért ő az abortusz mellett volt. De én meg erre nem tudtam rávenni magam.

Mondtam neki, hogy elmehet nyugodtan és semmi kötelezettséget nem fogok tőle elvárni. De maradt. Szépen lassan kezdett megbaratkozni a gondolattal, azt tudta, hogy ha megszületik akkor majd mindennel jobban fogja szeretni. És suerencsére igy is lett. Azóta már többször is mondta milyen hülye volt hogy nem akarta és már el sem tudja képzelni a fia nelkül az életét.

Tényleg újszülött kora óta sokat foglalkozik vele és imadják egymást.

2019. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
4-es, te világ keserve, mindenhova írogatsz? Keress már fel egy pszichiátert, mert megkattantál! Miért utálod ennyire a gyerekeket? Vagy olyan ronda vagy, hogy senkinek nem kellesz?
2019. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

7!


Most először írtam ehhez a témakörhöz. Nem értem a külsőmnek mi köze van az egészhez, elmagyarázod? Azt is fejtsd ki kérlek, hogy szerinted miért megy valaki abortuszra: tan azért, mert kézzel -lábbal küzdött azért, hogy teherbe essen, aztán csakúgy, szórakozásból veteti el? Egyértelmű, higy a nem tervezett, nem kívánt terhességék kb 90%a abortusszal végződik. Nyilván mindig van ellenpélda is, ahogy mindenben

2019. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Mellesleg nem utalom a gyerekeket, van nekem is. Igaz, ő tervezett volt. A nem tervezett terhességet soha nem tartanám meg
2019. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan!


Mi volt a kérdésemben a szabálytalan, amiért törölve lett???

2019. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!