Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, aki nem mert tesztelni?

Volt, aki nem mert tesztelni?

Figyelt kérdés
A havi menstruációm csak 1 napig tartott az 1 hét helyett. Melleim fájdogálnak, néha a méhemnék is érzek valamit. Butaság lenne megvárni hogy megjön-e következő hónapban?
2019. júl. 31. 22:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
szerintem tesztelj, az a biztos. meg ismételd pár nap után
2019. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
A turi ha most tesztelsz,ha bozonytalan vagy akkor menj dokihoz,ne varj olyan sokat
2019. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

"Butaság lenne megvárni hogy megjön-e következő hónapban?"


Az attól függ, mégis mihez akarsz kezdeni, ha netalántán terhes vagy. Ha abortuszra akarsz menni, akkor marhára nem mindegy, hogy mikor derül ki a terhesség. Mivel az NORMÁLIS vérzéstől számoljuk a terhességet, így mikor a következő vérzésednek meg kellene jönnie, már 8 hetes terhes leszel, ha valóban az vagy.

Mire eljutsz nőgyógyászhoz, elmész védőnőhöz, gondolkodási idő, műtéti előjegyzés stb, leszel vagy 10-12 hetes. 12 hét a határ. És nagyon nem mindegy a műtéti kockázat szempontjából sem, hogy 7 vagy 11 hetes a terhesség...


Ha megtartanád, akkor igazából ráérsz.

2019. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehogy mennék abortuszra! 3.baba lenne🤗.
2019. júl. 31. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság, csak nehogy azt gondold, hogy minél később tesztelsz, annál jobban terhes leszel. Már több ilyet láttam, direkt nem csinált tesztet, mert félt az ereménytől, de valójában csak a plusz idő alatt bel3lovalta magát egy nem létező terhességbe.
2019. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bevallom Utolsó, inkább az ellenlezője van. Nemvárt baba lenne, akit természetesen megtartanék. Én inkább abba lovaln bele magam, hogy nem is vagyok terhes.
2019. aug. 1. 07:34
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
En biztosan tesztelnek es orvoshoz mennel gyorsan, ha pozitiv. Nem normalis mellette a verzes.
2019. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En a bankszamlammal vagyok ugy neha, h nem merem megnezni, a terhessegi tesztektol nem "felek". (?)

Nem is ertem, miert nem mersz tesztelni??

Ha pozi es ez jo, orulni kell, ha nega, ne add fel, max tesztelj 2 nap mulva, ha nem jon meg, 300Ft megy a kukaba, na es, kit??

2019. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem merek tesztelni. Penteken volt csak vérzésem, azóta nem.
2019. aug. 1. 09:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy megnézed-e vagy nem, az eredmény a méhedben van, nem a teszten.
2019. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!