Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, aki nem mert tesztelni?

Volt, aki nem mert tesztelni?

Figyelt kérdés
A havi menstruációm csak 1 napig tartott az 1 hét helyett. Melleim fájdogálnak, néha a méhemnék is érzek valamit. Butaság lenne megvárni hogy megjön-e következő hónapban?
2019. júl. 31. 22:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
😅😅😅. Ez így van. Augusztus 24-e körül legkésőbb kiderül.
2019. aug. 1. 09:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csinálnék a helyedben.
2019. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok, kevésbé terhes sem leszel :)


Gondolom sejtetted, hogy senki sem fog arra bíztatni, hogy ne tesztelj. Nem értem mi a kérdésed lényege, de azt látom , hogy örömet szereztünk neked, hogy eleget tettünk azon igényednek, hogy kéresd magad.

2019. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Semmiféle kéretésről nincsen szó. Magam sem tudom mi a kérdés lényege, de azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk, nem?! Bizonytalan vagyok, egyelőre senkivel sem szeretném ezt megosztani, itt pedig nem ismer senki, “arcatalanok” vagyunk.
2019. aug. 1. 14:45
 15/15 A kérdező kommentje:
Valójában tudom mitől félek, hogy a férjem nem örülne. Alapvetően Ő 4-5 év múlva szeretne harmadikat, ha egyáltalán szeretne, én meg nagyon már akár most is. De csak akkor lenne felhőtlen az öröm, ha tervezetten lenne harmadik babánk.... Megbeszéltük, hogyha becsúszik megtartjuk, de attól még a kapcsolatunk rovására menne szerintem. A kicsi is még csak 9 hónapos, a nagy 2,5 éves. Nyilván ha terhes vagyok, az a mi “hibánk”, mert megszakítással védekezünk. Őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy az lennék, nagyon körültekintő a férjem. De tudom, hogy elég csak egyszer elrontani.... lehet, hogy minden hónapban ugyanezek a változások mennek végbe a testembe, csak most a rövid mestruáció miatt figyelgetem őket és valójában nincs semmi.
2019. aug. 1. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!