Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy menstruáció esetén nincs ovu?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát , próbálkozunk de PCOs vagyok. MASTODYNON csepet szedek de nem igazán vállt be mármint 1 hónapja kezdtem , de megint megjött sajna .

Mivel össze vissza jön meg nem Uhz a doki.

Lh tesztet javasolt meg hőmérőzést és ha a következő fél évben nem jön össze azt mondta akkor ajánl mást.


Ilyenkor ha megjön mekkora az esélye hogy nincs pé.sem? Mert ha sosincs akkor várhatok én bármeddig ...


2019. aug. 1. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Menzesz alatt nincs peteérés, de ha rendszertelenül jön meg, lehet akkor sincs, mert elhúzódó és össze vissza jelentkező menzesznél azt mondják elmarad az ovu...
2019. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mensi alatt gondoltam hanem előtte 2 héttel.
2019. aug. 1. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
40+ napos ciklusnál elmarad nagy esetben az ovu.
2019. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél ovulációs tesztet. Egy hónapja szeded a cseppet, ne várd, hogy rögtön sikerülni fog. Igen, fél év kell kb, jól mondta a doki. Nem értem, mit vársz egy hónap után. Egy egészséges nőnek is kicsi a valószínűsége, hogy ennyi idő után összejön a baba.
2019. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért van a hőmérőzés és az LH teszt. A reggeli testhő változásából és az LH tesztből már lehet következtetni, hogy van e ovu. Ha az előtt pozi az LH teszt, hogy a hőd megugrana, akkor valószínűleg van tüszőrepedésed. Mivel össze vissza jön meg neked, így ez az opció marad.
2019. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, van olyan, hogy van menstruáció de nincs peteérés. Tehát kezdj el hőmérőzni és LH tesztelni. :) Nyákod mikor szokott lenni? Azt is érdemes figyelni és feljegyezni.
2019. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki menstruáltál, az közel se jelenti azt, hogy volt ovulációja. Sőt, valószínű, hogy rendszertelen, hosszú ciklusnál nincs is. A méh fala peteérés nélkül is vastag lesz, majd gondol egyet és lelökődik, ez lesz a menzesz, és és ovutól független, ha tetszik a lepontozóknak, ha nem.


[link]

2019. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!