Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal óvszerrel védekezünk,...

Párommal óvszerrel védekezünk, de olyan jó lenne annèlkül. Gyógyszert nem ehetek EÜ okokból. Szerintetek ha kádban, vízben szeretkezünk megszakítással akkor is van esèly teherbe esni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Én előváladéktól estém teherbe úgyhogy csak óvatosan :)
2019. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne,ha nem reklámoznátok itt a hormonmentes youtube csatornát? Kifejezetten kockázatos módszereket ajánlgat, mert az óvszeren kívül egyik hormonmentes módszer sem biztonságos, akármit is hazudnak a pearl-indexükről.
2019. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Aki szexuális életet él bizony terhes lehet, hiszen minden védekezési módnak van hibaszázaléka.

Hormonmentes spirált próbáld ki. Ha nem fér bele egy becsúszott baba, akkor a megszakít@st felejtsd el. A vizet nem is értem.....

2019. aug. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom konkrétan vízben fogant :)
2019. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki nem szedhet tablettát, akkor késik a hüvelygyűrű és a hormontartalmú spirál is."


Ez így nem igaz.

1. A szájon át szedhető tabletta nem javasolt, ha mondjuk valami bélbetegsége van, ami felszívódási zavart okozhat, ilyenkor a hüvelygyűrű mehet.

2. A hormonos spirál full más, abban csak gesztagén van, egy csomó olyan esetben használható, mikor az OC nem.

2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!